logo
Reprodukce obrazu Claude Monet - Poppy Fields near Argenteuil

Reprodukce obrazu Claude Monet - Poppy Fields near Argenteuil, 40 x 30 cm

469 Kč

Vaše oblíbené zboží, Reprodukce obrazu Claude Monet - Poppy Fields near Argenteuil, 40 x 30 cm kvalitní značky Fedkolor - tento produkt objednáte za úžasnou cenu 469 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Velmi žádaný produkt, Reprodukce obrazu Claude Monet - Poppy Fields near Argenteuil, 40 x 30 cm značky Fedkolor - toto zboží si můžete zakoupit v jedinečné akci za 469.00 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Neplaťte jinde víc než musíte.

Barvy, světlo, příroda, mlha... To vše se stalo životní vášní slavného malíře Clauda Moneta, který je hlavní postavou stojící u zrození impresionismu. Přestaňte na něj chodit do galerie, odteď vám bude viset přímo doma. Základ obrazu je tvořen bavlněným plátnem s kvalitním potiskem, a tak barvy vypadají jako živé. Plátno je natažené na rám, tudíž ho lze ihned pověsit na háček. A tím, že je potisk proveden i z boku plátna, vypadá obraz profesionálně a dobře ze všech úhlů. - Rozměry: 30 x 40 cm (výška x šířka) - Materiál: potištěné bavlněné plátno natažené na dřevěném rámu - Poznámka: jedná se o reprodukci - Vlastnosti: vysoká barevná kvalita, plátno je potištěné i na bocích, obraz lze za dřevěnou konstrukci ihned zavěsit

Reprodukce obrazu Claude Monet - Poppy Fields near Argenteuil, 40 x 30 cm je k dostání za cenu 469 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Reprodukce obrazu Claude Monet - Poppy Fields near Argenteuil

Reprodukce obrazu Claude Monet - Poppy Fields near Argenteuil, 40 x 30 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce