logo
Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith

Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith, 70 x 30 cm

699 Kč

No a tohle chcete: Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith, 70 x 30 cm od kvalitní značky Fedkolor - tento artikl nakupujte s úžasnou cenovkou 699 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Vaše oblíbené zboží, Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith, 70 x 30 cm od kvalitní značky Fedkolor - toto zboží si můžete nechat doručit s neuvěřitelnou slevou za 699.00 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Na světě není snad jediný člověk, který by neznal jméno Gustav Klimt. Založil totiž základní kámen k tehdy novému směru secese, který následně ovlivnil celou tvorbu, a to od té obrazové až po interiérovou a produktovou. Jeho tvorba je typická častým zobrazováním ženské postavy. Jejich postavení těla, výrazy i použité barvy jim dávají neskutečně přitažlivý náboj, ve kterém se míchá erotično s mystikou i pocitovým napětím. Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Pojďte společně s námi vzdát Klimtovi hold, který mu právoplatně patří, a to touto reprodukcí tištěnou na kvalitním plátnu ze 100% bavlny. Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat. - Rozměry: 70 x 30 cm (výška x šířka) - Materiál: plátno ze 100% kvalitní bavlny - Poznámky: jedná se o reprodukci - Vlastnosti: plátno dává obrazu vysokou barevnou kvalitu, obraz je potištěn i po bočních krajích, takže se dá rovnou zavěsit na stěnu bez nutnosti rámování

Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith, 70 x 30 cm je k dostání za cenu 699 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith

Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith, 70 x 30 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce