Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm

1029 Kč

Hit z katalogu: Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm od originálního výrobce Fedkolor - tento hit seženete v neopakovatelné akci za 1029 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Nejprodávanější Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm od oblíbené značky Fedkolor - tento artikl je v tuhle chvíli s úžasnou cenovkou 1029.00 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Secesní umělec Gustav Klimt ohromil svou tvorbou celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu často byly krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity.

Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti.

Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat.
- Rozměry: 70 x 70 cm (výška x šířka)
- Materiál: plátno ze 100% kvalitní bavlny
- Poznámky: jedná se o reprodukci
- Vlastnosti: plátno dává obrazu vysokou barevnou kvalitu, obraz je potištěn i po bočních krajích, takže se dá rovnou zavěsit na stěnu bez nutnosti rámování

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm je k dostání za cenu 1029 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce