Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss

Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 50  x  50 cm

699 Kč

Exkluzivní Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 50  x  50 cm od známého výrobce Fedkolor - toto zboží si můžete nechat doručit za hustou cenu 699 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Udělejte si radost: Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 50  x  50 cm od producenta Fedkolor - tento artikl nakupujte s extra slevou za 699.00 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Secesní umělec Gustav Klimt ohromil svou tvorbou celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu byly často krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity.

Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti.

Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat.
- Rozměry: 50 x 50 cm (výška x šířka)
- Materiál: plátno ze 100% kvalitní bavlny
- Poznámka: jedná se o reprodukci
- Vlastnosti: plátno dává obrazu vysokou barevnou kvalitu, obraz je potištěn i po bočních krajích, takže se dá rovnou zavěsit na stěnu bez nutnosti rámování

Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 50  x  50 cm je k dostání za cenu 699 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss

Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 50  x  50 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce