logo
Reprodukce obrazu Gustav Klimt Tree of Life

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Tree of Life, 90  x  50 cm

1249 Kč

Oblíbený produkt Reprodukce obrazu Gustav Klimt Tree of Life, 90  x  50 cm od oblíbené značky Fedkolor - tento hit můžete sehnat v úžasné akci za 1249 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Tradiční bestseller, Reprodukce obrazu Gustav Klimt Tree of Life, 90  x  50 cm se známou značkou Fedkolor - toto zboží si můžete nechat dodat za mimořádně nízkou cenu 1249.00 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. No a to se jednoduše vyplatí.

Secesní umělec Gustav Klimt ohromil svou tvorbou celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu byly často krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity. Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti. Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat. - Rozměry: 50 x 90 cm (výška x šířka) - Materiál: plátno ze 100% kvalitní bavlny - Poznámka: jedná se o reprodukci - Vlastnosti: plátno dává obrazu vysokou barevnou kvalitu, obraz je potištěn i po bočních krajích, takže se dá rovnou zavěsit na stěnu bez nutnosti rámování

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Tree of Life, 90  x  50 cm je k dostání za cenu 1249 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Reprodukce obrazu Gustav Klimt Tree of Life

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Tree of Life, 90  x  50 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce