Reprodukce obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom

Reprodukce obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 x 30 cm

399 Kč

No a tohle chcete: Reprodukce obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 x 30 cm co odebíráme od výrobce Fedkolor - tento artikl je v tuhle chvíli za výhodnou cenu 399 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Hit z katalogu: Reprodukce obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 x 30 cm od populárního výrobce Fedkolor - tento hit seženete za bombastickou cenu 399.00 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vy tak neplatíte nic navíc!

"Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná." Vincent van Gogh dokázal najít krásu naprosto v čemkoliv, ale co je ještě pozoruhodnější, dokázal tuto krásu převést na plátno. Jeho obrazy se staly ikonami světa umění a jsou klenoty světových galerií. Nyní mohou tato díla zdobit i stěny vašeho domova v podobě překrásných reprodukcí.

Obraz je natištěn na plátně ze 100% bavlny, což zaručuje vysokou barevnou kvalitu díla. Velkým kladem je rovněž tisk i po bočních stranách obrazu, díky čemuž je možné jej pověsit na stěnu i bez nutnosti rámování.
- Rozměry: 40 x 30 cm (délka x šířka)
- Materiál: plátno, dřevo
- Poznámka: jedná se o reprodukci

Reprodukce obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 x 30 cm je k dostání za cenu 399 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Reprodukce obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom

Reprodukce obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 x 30 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce