Sada 15 samolepek Ambiance Wal

Sada 15 samolepek Ambiance Wal, 20 x 20 cm

639 Kč

Prestižní Sada 15 samolepek Ambiance Wal, 20 x 20 cm oblíbené značky Ambiance - tento artikl nepropásněte za úžasnou cenu 639 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Trhem osvědčený produkt, Sada 15 samolepek Ambiance Wal, 20 x 20 cm od známého výrobce Ambiance - tento artikl je v tento okamžik s úžasnou cenovkou 639.00 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Máte pocit, že by si váš interiér už zasloužil špetku nějakého koření? Ale v žádném případě se vám nechce všechno připravovat na malování a pak se z té akce ještě týden vzpamatovávat?

Vinylové nálepky a další dekorace od Ambiance jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte! Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu!
- Materiál: vinyl
- Rozměr: 60 x 100 cm
- Aplikace: samolepicí, aplikujte pouze na čisté a hladké povrchy
- Sada: 15 ks
- Způsob doručení: baleno v ochranném tubusu
- Péče: omyvatelné, čistit pouze vodou, nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky

Sada 15 samolepek Ambiance Wal, 20 x 20 cm je k dostání za cenu 639 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 15 samolepek Ambiance Wal

Sada 15 samolepek Ambiance Wal, 20 x 20 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce