logo
Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera, 10 x 10 cm

399 Kč

Nejprodávanější Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera, 10 x 10 cm s osvědčenou značkou Ambiance - tento produkt máte za pár kliknutí ve slevové akci za 399 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Radost přinášející Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera, 10 x 10 cm s osvědčenou značkou Ambiance - toto zboží si můžete objednat v bombastické akci za 399.00 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kachličky se vám už okoukaly, a tak by to chtělo nějakou změnu? Sada samolepek od Ambiance je tím nejlepším lékem pro váš interiér. Barvy nejsou žádná divočina, přesto svými vzory oživí jakýkoliv povrch. Samolepky aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodí se do koupelny i kuchyně, jsou totiž odolné proti vodě i oděru. O značce: Nástěnné samolepky, které toho vydrží opravdu hodně a zkrášlí sebenudnější zeď. To přináší značka Ambiance. Ve svém repertoáru má kousky, které potěší děti i dospělé. Ty menší potěší pohádkovými motivy, ty větší zase designově promyšlenými vzory, které zkrášlí interiér. - Hmotnost: 100 g - Materiál: vinyl - Péče: omyvatelné, otírejte navlhčeným hadříkem, nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky - Balení obsahuje: 30 samolepek - Vlastnosti: lze snadno sejmout z povrchu a znovu nalepit na jiné místo - Způsob balení při doručení: na archu o rozměrech 60 x 50 cm, srolované v ochranném tubusu - Rozměr jedné samolepky: 10 x 10 cm - Aplikace: velmi jednoduchá, aplikujte na čistou a hladkou plochu

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera, 10 x 10 cm je k dostání za cenu 399 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera, 10 x 10 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce