logo
Sada 4 reprodukcí obrazů Times of The Day od Alfonse Muchy

Sada 4 reprodukcí obrazů Times of The Day od Alfonse Muchy, 40 x 100 cm

3799 Kč

Vaše možnosti obohacující Sada 4 reprodukcí obrazů Times of The Day od Alfonse Muchy, 40 x 100 cm co nám vyrábí Fedkolor - tento produkt doručujeme po zlevnění za 3799 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

V akci je Sada 4 reprodukcí obrazů Times of The Day od Alfonse Muchy, 40 x 100 cm od firmy Fedkolor - tento artikl musíte mít s extra slevou za 3799.00 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Secesní Paříž mu ležela u nohou. Řeč je Muchovi, který teď může v podobě reprodukce přijít i k vám domů. Na obrazech vidíme typickou Muchovu půvabnou ženskou postavu v obklopení jemných barev a bujarých květin. V sadě najdete 4 obrazy, které na sebe tematicky navazují. Motiv je vytištěn na bavlněné plátno, které je následně natažené na dřevěný rám. Potisk je i po stranách obrazu. - Rozměry: 100 x 40 cm (výška x šířka) - Materiál: plátno ze 100% bavlny, dřevěný rám - Sada: 4x obraz, každý s rozměrem 40 x 100 cm - Poznámka: jedná se o reprodukci - Vlastnosti: plátno je natažené na dřevěném rámu

Sada 4 reprodukcí obrazů Times of The Day od Alfonse Muchy, 40 x 100 cm je k dostání za cenu 3799 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 4 reprodukcí obrazů Times of The Day od Alfonse Muchy

Sada 4 reprodukcí obrazů Times of The Day od Alfonse Muchy, 40 x 100 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce