logo
Sada 9 samolepek Ambiance Generous

Sada 9 samolepek Ambiance Generous, 15 x 15 cm

249 Kč

Vynikající Sada 9 samolepek Ambiance Generous, 15 x 15 cm s proslulou značkou Ambiance - tento produkt objednáte výhodně za 249 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Oblíbený produkt Sada 9 samolepek Ambiance Generous, 15 x 15 cm značky Ambiance - tento artikl je tady pro vás v neopakovatelné akci za 249.00 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Také milujete barevné dlaždičky? A máte doma obyčejné nudné bílé nebo béžové ať už v kuchyni, koupelně nebo třeba na záchodě? Nezoufejte, na pomoc přichází sada samolepek od Ambiance, se kterou hravě vytvoříte orientální obklad v klidu a bez sbíječky! Krása, která je zároveň praktická! Samolepky aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodí se do koupelny i kuchyně, jsou totiž odolné proti vodě i oděru. - Materiál: vinyl - Způsob doručení: baleno v ochranném tubusu - Péče: omyvatelné, čistit pouze vodou, nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky - Rozměry: celkový rozměr 45 x 45 cm (jednotlivé samolepky o rozměru 15 x 15 cm) - Sada: 9 ks - Vlastnosti: voděodolné a odolné proti poškrábání - Aplikace: samolepicí, aplikujte pouze na čisté a hladké povrchy

Sada 9 samolepek Ambiance Generous, 15 x 15 cm je k dostání za cenu 249 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 9 samolepek Ambiance Generous

Sada 9 samolepek Ambiance Generous, 15 x 15 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce