Šedý LED budík Gingko Gravity Cube Gingko

Šedý LED budík Gingko Gravity Cube

1049 Kč

Exkluzivní Šedý LED budík Gingko Gravity Cube s proslulou značkou Gingko - toto zboží si můžete objednat po slevě za 1049 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Gingko

Neodoláte: Šedý LED budík Gingko Gravity Cube od předního výrobce Gingko - toto zboží si můžete objednat výhodně za 1049.00 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení.

Budík, ač je malý, o to víc je chytrý - reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne.

Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm, opět tlesknete nebo poklepete prsty. Pokud si nenastavíte permanentní zobrazování hodin, budík bude fungovat jen ve výše uvedeném, tak trochu maskovaném, režimu.

Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse, takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu.

Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.

- Rozměry: 7.5 x 7.5 x 7.5 cm (délka x výška x šířka)
- Hmotnost: 500 g
- Materiál: ABS plast s pogumovaným finišem
- Napájení: 3 x AAA baterie (nejsou součástí balení)
- Poznámka: nevystavujte přímému slunečnímu záření a vlhkosti
- Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty, automatická funkce snížení jasu cca mezi 21.00 až 7.00, budík reaguje na tlesknutí či poklepání - v ostatních případech, pokud není speciálně nastaveno, čas nezobrazuje

Šedý LED budík Gingko Gravity Cube je k dostání za cenu 1049 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Šedý LED budík Gingko Gravity Cube Gingko

Šedý LED budík Gingko Gravity Cube

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce