logo
Stolní zrcadlo s osvětlením ve stříbrné barvě Markslöjd Face

Stolní zrcadlo s osvětlením ve stříbrné barvě Markslöjd Face, ø 16,2 cm

1750 Kč

Vynikající Stolní zrcadlo s osvětlením ve stříbrné barvě Markslöjd Face, ø 16,2 cm od Markslöjd - tento produkt koupíte po zlevnění za 1750 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Markslöjd

Produkt osvědčený zákazníky, Stolní zrcadlo s osvětlením ve stříbrné barvě Markslöjd Face, ø 16,2 cm co nám dodává Markslöjd - tento hit můžete získat za perfektní cenu 1750.00 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Jakmile zakomponujete do svého interiéru švédská světla Markslöjd, budete si připadat, jako by tam byla už odjakživa. Jejich jednoduchý tvar a střídmá barevnost z nich totiž tvoří prvek, který působí naprosto přirozeně. Až se budete divit, jak moc to vašemu domovu najednou sluší a jak je možné, že jste něco takového neudělali už dávno. - Rozměry: 21.5 x 36 cm (délka x výška) - Hmotnost: 1.6 kg - Průměr: 16.2 cm - Materiál: kov - Délka kabelu: 150 cm - Zdroj světla: 1x E14 25W (je součástí balení) - Poznámka: žárovka je součástí balení - Počet žárovek: Počet balíků - Typ žárovky: E14 25W

Stolní zrcadlo s osvětlením ve stříbrné barvě Markslöjd Face, ø 16,2 cm je k dostání za cenu 1750 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Stolní zrcadlo s osvětlením ve stříbrné barvě Markslöjd Face

Stolní zrcadlo s osvětlením ve stříbrné barvě Markslöjd Face, ø 16,2 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce