Světle hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

Světle hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

12480 Kč

´Vaše oblíbené zboží, Světle hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien se známou značkou DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 12480 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Už se těšíte na svoji objednávku?

SKU: 1677328
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Příjemné pocity navazující Světle hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien od originálního výrobce DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete koupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 12480 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Lehátko LaForma Lucien je charakteristické pro svůj design z přírodního dřeva. Balauské dřevo společně s jeho barevným odstínem dodává lehátku příjemný a decentní vzhled. Příjemným faktorem je možnost lehátka stohovat a ušetřit tak mnoho místa. Lehátko se skvěle hodí do venkovního prostředí, zahrad, altánů, apod.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Světle hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

Světle hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce