logo
Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Slab Click Clock Gingko

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Slab Click Clock

1819 Kč

Poctivý výrobek, Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Slab Click Clock od kvalitního výrobce Gingko - toto zboží si můžete nechat dodat v perfektní akci za 1819 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Gingko

Vynikající Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Slab Click Clock od Gingko - tento artikl se na vás těší za jedinečnou cenu 1819.00 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Zapomeňte na staré či plastové budíky, které nejsou hodné moderních interiérů. Značka Gingko přichází s budíky, které splňují všechny představy nadčasového designu. Budík v dřevěném dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu. Budík je napájen přes 3 baterie a samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse, takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu. - Rozměry: 21 x 10 x 4.8 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 750 g - Průměr: 4.8 cm - Materiál: plast, dýha s motivem dřeva - Napájení: 5 V-500 mA adaptér (má také interní baterii, aby se vám v případě výpadku proudu nevymazalo nastavení) - Poznámka: nevystavujte přímému slunečnímu záření a vlhkosti - Výdrž baterie: 3 měsíce (používáte-li pouze zvuková upozornění), 5 dnů (používáte-li upozornění na displeji) - Poznámka: alarm s trojím nastavením - Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty, automatická funkce snížení jasu cca mezi 21.00 až 7.00, budík reaguje na tlesknutí či poklepání - v ostatních případech, pokud není speciálně nastaveno, čas nezobrazuje

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Slab Click Clock je k dostání za cenu 1819 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Slab Click Clock Gingko

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Slab Click Clock

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce