logo
Svíčka s vůní jasmínu

Svíčka s vůní jasmínu, pačuli a citrónu Parks Candles London, 50 hodin hoření

579 Kč

Jakostní Svíčka s vůní jasmínu, pačuli a citrónu Parks Candles London, 50 hodin hoření pocházející od značky Parks Candles London - toto zboží si můžete nechat dodat za výhodnou cenu 579 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Není proč váhat, Svíčka s vůní jasmínu, pačuli a citrónu Parks Candles London, 50 hodin hoření co nám dodává Parks Candles London - toto zboží si můžete nechat dodat za téměř velkoobchodní cenu 579.00 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Svíčka Parks Candles London , to je symbol přírodních ingrediencí, luxusního provedení i těch nejlepších esenciálních olejů z celého světa. Její tvůrci věnovali dlouhé hodiny přemýšlení a zkoušení, než se zrodil tento dokonalý kousek, který má až o 20 % delší hoření než klasické svíčky. Všechny složky, které svíčka obsahuje, splňují ty nejvyšší ekologické požadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, jako je parafín a žádná ze složek nebyla testována na zvířatech. - Rozměry: 10.2 cm (výška) - Hmotnost: 635 g - Objem: 3 dl - Průměr: 9 cm - Materiál: 100% přírodní vosk (netoxický, vosk je založený na sojové bázi, neobsahuje parafín) - Doba hoření: 50 hodin - Vůně: jasmínu, citronu a pačuli - Poznámka: tento produkt je přírodní a není testovaný na zvířatech

Svíčka s vůní jasmínu, pačuli a citrónu Parks Candles London, 50 hodin hoření je k dostání za cenu 579 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Svíčka s vůní jasmínu

Svíčka s vůní jasmínu, pačuli a citrónu Parks Candles London, 50 hodin hoření

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce