Zelená dřevěná zahradní židle LaForma Sheryl

Zelená dřevěná zahradní židle LaForma Sheryl

4802 Kč

´V akci je Zelená dřevěná zahradní židle LaForma Sheryl s osvědčenou značkou DesignovyNabytek.cz - tento hit můžete pořídit extra levně za 4802 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: 1678277
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Exkluzivní Zelená dřevěná zahradní židle LaForma Sheryl od populární značky DesignovyNabytek.cz - tento artikl objednávejte při časově omezené akci za 4802 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum.  Vy tak neplatíte nic navíc!

Zahradní jídelní židle LaForma Sheryl zaujme svým osobitým vzhledem. Masivní konstrukce z eukalyptového dřeva je doplněna o stylový pletený sedák z přírodního vlákna, díky čemuž získává židle jedinečný design, který vás okouzlí. Židle bude praktickým prvkem v interiéru i v exteriéru.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Zelená dřevěná zahradní židle LaForma Sheryl

Zelená dřevěná zahradní židle LaForma Sheryl

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce