logo Dekorace.cz

Trendy nábytkové úchytky pro rok 2023

Všichni víme, že nábytkové úchytky (a také madla) dokážou divy. S jejich proměnou můžete naprosto změnit dojem z jednotlivých solitérních kusů nábytku. Víte, jaké úchytky jsou trendy v roce 2021?

Černá lesklá

Tento typ nábytkové úchytky se hodí pro celou řadu prostorů – od kuchyňských linek, přes ložnicové noční stolky, až po nábytek v obývacím pokoji. Černá lesklá úchytka je dokonalý stylový prvek, který působí luxusně a vkusně.

Ať žije dřevo

Důraz na udržitelnost se v bytovém designu promítá mnohem více, než v předchozích letech. O naši planetu je třeba pečovat a obklopovat se předměty, které jsou vyrobeny z obnovitelného zdroje materiálu. To je filosofie dřevěných úchytek. Kromě toho, že jsou krásné, jsou tyto úchytky také velmi odolné a praktické.

Pastelové barvy

Letos v módě frčí sedmdesátá léta. V oblasti bytového designu si tento hravý trend rozhodně nesmíte nechat ujít. V nabídce je celá řada nábytkových úchytek v pastelových barvách. Konečně si tak můžete splnit svůj sen a pustit se do barevnosti, kterou jste si vždy přáli. Konečně je k sehnání! Hurá!

Geometrické tvary

Originální nemusí být jen barva nebo provedení úchytky. Mnoho výrobců již nabízí také neotřelé tvary. Jejich kombinací vzniká nezapomenutelná kompozice, která rozhodně nezapadne a nebude nudná. Geometrické tvary prostě frčí! Která z úchytek promění váš prostor v designovou trefu?

Hliníkové profily

Mnoho z nás si je oblíbilo v dobách dávno minulých. skvěle se díky nim otevírají výsuvy, dají se snadno udržovat, jsou vyrobeny z odolného materiálu. Hliníkové profily vydrží i velkou zátěž. Máte velkou výzvu? Povolejte profily. Jsou opět v módě!

Trendy v oblasti bytového designu letos přejí osobitosti. Jaká barevná a materiálová kombinace se bude nejlépe vyjímat u vás? Máte v plánu celkovou přeměnu místnosti, nebo budete měnit jen úchytky a ladění prostoru? Užijte si osobité tvoření.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Černý terakotový květináč Bloomingville Avo, výška 12 cm

419 Kč
Shop

Sada 4 zelených svíček Unipar Star, doba hoření 4 h

369 Kč
Shop

Červeno-zlatá svíčka Unipar Winter Time, doba hoření 30 h

259 Kč
Shop

Světelná LED dekorace Star Trading Curly, ø 50 cm

1 769 Kč
Shop

Bílá svíčka Unipar Xmas Carp, doba hoření 15 h

149 Kč
Shop

Světelná LED dekorace Sirius Tree, výška 26 cm

749 Kč
Shop