logo Dekorace.cz

Vyklápěcí stoly jsou praktické především do malých interiérů

V současné domě hledá stále více lidí minimalistické řešení bydlení. Jednak je takové bydlení útulné, ale také praktické a levné. Jelikož jsou ceny nemovitostí v tuzemsku astronomicky vysoko, snaží se lidé šetřit na svých představách a raději si volí menší bydlení, které je levnější, ale je třeba se v něm spokojit s menším množstvím místa. Menším prostorům je vždy také potřeba nějakým způsobem přizpůsobit nábytek. Je zajisté nemyslitelné, abyste si dali do malé místnosti velký kus nábytku, který vám výrazným způsobem ubírá životní prostor.

  1. Univerzální nábytek

Existuje řešení, kterým je praktický nábytek, který kombinuje více funkcí. Když máte málo úložného prostoru je třeba zbytečné mít postel bez úložného prostoru, když právě do postele můžete uložit mnoho věcí. Jeden nábytek může hravě kombinovat více funkcí a pokud je vaším problémem nedostatek místa v místnostech, skvělou volbou je vyklápěcí nábytek. Možná jste už viděli vyklápěcí postele, ale znáte vyklápěcí stůl?  

  1. Vyklápěcí stoly

Stoly zabírají opravdu mnoho místa, ale naštěstí je nepotřebujeme využívat neustále, ale jen tehdy, když se chceme věnovat konkrétní činnosti. O jakou činnost se vlastně jedná? U stolu pochopitelně jíme, pracujeme zde nebo si zde hrajeme, tedy především děti si zde hrají. Pokud nemáte v interiéru místa nazbyt, rozhodně jsou vyklápěcí stoly skvělou volbou.

  1. Vyklápěcí stoly v kuchyni

V kuchyni je potřeba opravdu mnoho místa a pokud musíte při vaření přeskakovat stůl nebo se stále vyhýbat překážkám, je to k zbláznění. Pokud nemáte velkou a početnou rodinu, skvělou volbou je výklopný stůl do kuchyně, který vám vytvoří jak snadno dostupný pracovní prostor, který přijde vhod, tak rovněž jídelní stůl.

  1. Stůl do dětského pokoje

Když přijdou na svět potomci, často pro ně nemáme vyhrazenou velkou místnost, ale namísto toho improvizovaně přetvoříme na dětský pokoj jinou místnost. Pokud zde není mnoho místa a přesto chcete dětem dopřát prostor, zajisté by stůl překážel. Stůl by dítěti ubíral prostor na hraní, proto je někdy skvělou volbou vyklápění stůl na zeď do dětského pokoje. Když bude chtít dítě stůl použít pro kreslení nebo třeba pro psaní domácích úkolů, může si stůl kdykoliv vyklopit a používat ho. Důvodem pořízení nemusí být jen malé dětské pokoje, ale také situace, kdy máte v pokoji více dětí. Více dětí potřebuje pochopitelně více prostoru na hraní a běžný stůl by jim mohl pouze překážet, zatímco výklopný stůl se dá kdykoliv složit. 

  1. Pracovní stůl kdykoliv potřebujete

Ne každý si může užívat ten luxus vlastní velké pracovny, ale pokud jste nenároční, pracovnu si můžete vytvořit kdekoliv, třeba v obýváku, v ložnici nebo na chodbě. Stačí si pořídit vyklápěcí psací stůl. Jde o neuvěřitelně praktické řešení. Člověk nepracuje nonstop, ale jen vyhrazený čas, na který si můžete stůl vyklopit a po práci ho zase složit.

  1. Vyklápěcí stoly v mnoha provedeních

Pokud si představíte pod vyklápěcím stolem jen desku, která se vyklopí do pravého úhlu, měli byste vědět, že současné možnosti jsou mnohem širší. Velmi praktickou volbou je vyklápěcí stůl s regálem, který vyklopíte a hned máte k dispozici vše potřebné, od důležitých dokumentů až po psací potřeby, notebook a mnoho dalšího. Jde tedy v podstatě o kombinaci úložného a pracovního prostoru. Řešení vyklápěcích stolů nejsou nouzová, ale naopak velmi elegantní a praktická. Sice se o vyklápěcích stolech mluví často v souvislosti s malými interiéry, ale můžete je pochopitelně použít kamkoliv, třeba i do velkého domu. Pokud někde cítíte potřebu mít příruční pracovní prostor, vyklápěcí pracovní stůl vám ho během okamžiku vytvoří. Na trhu jsou k dispozici vyklápěcí stoly v mnoha provedeních i velikostech, takže si i nároční zajisté vyberou.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Sada 2 modrých keramických květináčů Hübsch Tina

1 290 Kč
Shop

Bílý samozavlažovací květináč Plastia Doppio

269 Kč
Shop

Sada 6 knotů do samozavlažovacích truhlíků Plastia

119 Kč
Shop

Zeleno-bílý samozavlažovací květináč vhodný k zavěšení Plastia Mareta, délka 25 cm

199 Kč
Shop

Žlutý rozprašovač Plastia Max, 500 ml

159 Kč
Shop

Modro-bílý samozavlažovací květináč vhodný k zavěšení Plastia Mareta, délka 25 cm

199 Kč
Shop