logo Dekorace.cz

Bytové doplňky do každé místnosti – přeměňte fádní vzhled ve skvost

Rádi byste zkrášlili svůj byt nebo jen tak vylepšili jeho vzhled? K tomu vám dopomohou bytové doplňky, jimiž můžete z fádního prostoru vytvořit stylový pokoj, do kterého budete rádi vodit své návštěvy. Jestli se necítíte na velké úpravy, i malý doplněk jako foto rámeček dodá vašemu domu nádech domova.

Dekorace do každé místnosti

Zdá se vám, že chybí některé místnosti ve vašem bytě šmrnc? Jednoduše ji oživte dekoracemi. Pořiďte si neobvyklé prkýnko na záchod nebo protiskluzové nálepky do vany a vylepšete ihned vzhled vaší koupelny. Relaxace už nebude nikdy tak nudná.

Ať už váš byt potřebuje oživit kompletní změnou, nebo chcete jen upravit jeho část, pomohou mu bytové dekorace. Obklopují váš obývací pokoj pouze holé stěny a trápí vás nezaplněný prostor? Problém mohou rychle vyřešit například fotozávěsy, které v mžiku oživí kteroukoli místnost a dodají jí nádech elegance, ale třeba i exotiky. Závěsy vám poskytnou netradiční ozdobu interiéru a každého návštěvníka uchvátí svou neotřelostí a neobvyklostí.

Ti z vás, kteří preferují střídmější bytové doplňky, mohou zabrousit mezi bytový textil, koupelnové dekorace, nebo třeba nahlédnout do výprodeje.

Umělé květiny, které nepoznáte

Pokud máte rádi květiny, ale obáváte se, že se o ně nezvládnete postarat, vybrat si můžete ze širokého sortimentu umělých květin, které vypadají jako pravé, mají dlouhou živostnost a hlavně je nemusíte zalévat, což z nich činí dlouhodobou investici, která se vyplatí. A jestli chcete opravdu investovat, pořídit si můžete krásné stromky, bonsaje a jiné rostliny, na jejichž vytvoření byl použit pravý kmen, pouze koruna je imitací. Tato úžasná dekorace oživí každý interiér a pozvedne jej na další úroveň. Stromy i květiny jsou vhodné jak do interiéru, ať už bytu nebo kanceláře, tak i do exteriéru. Efektivně oživí každý kout a svým neotřelým a realistickým vzhledem ihned každého upoutají.

Prosviťte svůj domov

Abyste si svých nových bytových doplňků mohli užít i po setmění, poohlédnout se můžete také po lampičkách, závěsných řetězech nebo obyčejných světlech, která oživí byt či dům i v noci. Dětem do pokoje se bude hodit nástěnná lampička s krtečkem nebo pejskem, co zajistí klidné usínání v pohádkovém světě; ložnici, obývací pokoj, ale dokonce i koupelnu můžete přizdobit závěsnými interiérovými řetězy, které vytvoří tlumené romantické světlo pro chvíle relaxace. Perfektní domov vytvoří zahradní závěsná svítidla, která dotvoří tu pravou domácí atmosféru.

Vhodný dárek pro každého

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, ale obáváte se neradostného přijetí? To už nemusí být problém. Svým blízkým či známým můžete pořídit dárkový poukaz. Oni sami si tak budou moci vybrat z nesčetného množství bytových doplňků a zvolit právě ty, které potřebují či se jim hodí do interiéru domu. Dárkové poukazy můžete pořídit v několika hodnotách a nadělit tak radost podle vlastních možností.

Do každé místnosti, pro každou příležitost

Někdy stačí přidat do místnosti malou vázu, obraz, květinu nebo svíčky a rázem se změní její genius loci. Pro kutily a ty, kteří rádi experimentují, jsou tu však mnohem odvážnější kousky – chystáte-li se vymalovat a rádi byste změnili ráz celé místnosti, nechte se okouzlit nalepovacími malířskými šablonami, díky nimž vytvoříte zcela jedinečný design každého pokoje. Stačí je nalepit na stěnu a vymalovat. Po jejich odstranění získáte neobvyklý vzor, který vás okamžitě uchvátí.

Bytové doplňky dokáží každou obyčejnou místnost proměnit ve skvost, v němž bude radost bydlet. I malé dekorace mohou změnit ráz celého prostoru. Správně zvolenými kombinacemi můžete vytvořit místnosti s nádechem elegance, rustikálnosti, ale i retra.

Tip na závěr: Pokud s malováním zkušenosti nemáte, prostudujte si raději nejprve nějaký návod, jak vymalovat. Není to sice raketová věda, ale je vhodné vědět, jak povrch zbavit před malováním nerovností, plísní či mastnot.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Jídelní židle ROMA 7 Tkanina 35B Buk

1 589 Kč
Shop

Jídelní židle ROMA 7 Tkanina 12B Buk

1 589 Kč
Shop

Jídelní židle ROMA 7 Tkanina 11B Buk

1 589 Kč
Shop

Jídelní židle ROMA 7 Tkanina 9B Buk

1 589 Kč
Shop

Jídelní židle ROMA 7 Tkanina 10B Buk

1 589 Kč
Shop

Jídelní židle ROMA 7 Tkanina 7B Buk

1 589 Kč
Shop