Uncategorized Květiny Závěsné dekorace Květináče Rámečky na fotky Stojany na květiny Cedule Plakáty Svícny a svíčky Dětské dekorace Zrcadla Drobné dekorace Velikonoční dekorace Podzimní dekorace Svatební dekorace Zahradní dekorace Jarní dekorace Halloween dekorace Vázy Hodiny Tapety Samolepky na zeď Obrazy Živé Samostatně Lampy Svícny Svíčky Vánoční dekorace Koberce

Každý, kdo si někdy zařizoval byt, tak ví, že teprve textilní bytové doplňky ho promění v pravý domov. Některé jsou jen pro ozdobu a některé jsou nezbytné.

Svůj byt můžeme mít vybavený dokonalým zařízením, ale v pravý domov ho promění až jeden důležitý prvek. Dalo by se říci, že jeden prvek v mnoha podobách. Tím je bytový textil. Máme ho v podstatě všude, kam se podíváme. Má to ale rozhodně své velké výhody. Máme totiž celou řadu možností, jak si právě ten náš interiér ozvláštnit, zútulnit a dodat mu patřičný styl.

  • Cesta k dokonalému stylu začíná už před vchodovými dveřmi.
  • Každý návštěvník, který k vám zavítá, se nejprve seznámí s vaší rohožkou.
  • Proto je to velice důležitý prvek, který o vás musí vypovídat, že máte dokonalý vkus a smysl pro detail.

Výrobci těchto nezbytných doplňků (nejen pro období plískanic a sněhových závějí) navrhují a vyrábějí rohožky tak, aby rozhodně místo před dveřmi nehyzdily.

Bytových doplňků není nikdy dost

Pokud vstoupíme dál do bytu, pak nás nejvíce zaujmou záclony a závěsy. Pokud tomu tak není, pak jsou příliš nenápadné a možná i trochu fádní. Nejnovějším trendem v této oblasti jsou takzvané provázkové záclony. Ve svém domově je vítají především kreativní lidé. Dají se s nimi totiž dělat doslova kouzla.

  • Díky tomu, že nejsou monolitní, ale jsou vytvořeny z jednotlivých provázků, dají se vkusně a nápaditě aranžovat.
  • Délku si můžete zastřihnout podle svého gusta.
  • A rozhodně se nemusíte obávat třepení nebo párání.

Podle svého uvážení pak můžete doplnit záclony i vkusnými a vhodnými závěsy.  Bytový textil ve vašem interiéru prostě nesmí chybět. Potřebujete si svůj domov zútulnit a cítit se v něm bezpečně a příjemně?

K těmto hezkým pocitům vám pomohou další doplňky, které sice nejsou nezbytné, ale každé oko potěší a každé srdce zahřejí. Těmi „zútulňovači“ jsou malé dekorační polštářky s různými motivy.

 

Svou pohovku můžete ozdobit například polštářkem ve tvaru lákavého donutu anebo šťavnatého ananasu.