logo

Dětský pokoj - inspirace, fotogalerie dětských pokojů

Připravili jsme pro vás fotogalerie, nyní s tématem dětský pokoj - inspirace pro vás. Najdete zde inspiraci pro výzdobu a malbu pro dětský pokoj a pokojíček. Naleznete zde inspirace pokojů pro holky i kluky. Použili jsme oblíbené dětské motivy Disney. V sortimentu však najdete i další motivy jako třeba Krteček, Pat a Mat a další. Většinu dekorací zobrazených ve fotogalerii dětský pokoj - inspirace můžete zakoupit v našem shopu dětský ráj. Shop je rozdělen do kategorií dle druhů, ale můžete vybírat i dle dětských motivů. Kromě dětských dekorací doporučujeme také kvalitní dětský nábytek, dětské koberce a doplňky do pokojíčků.

Dětský pokoj - Medvídek Pú

Oblíbený dětský hrdina Medvídek Pú se hodí do dětských pokojů především pro nejmenší děti. Medvídek Pú se hodí pro dětský pokoj pro holky i pro kluky. Medvídek Pu a jeho věrní kamarádi Tygr, Oslík a Prasátko. Motivy dětských dekorací s těmito hrdiny mají rádi snad všichni děti. Pokojíček bude velmi příjemný. dětský pokoj medvídek pú dětský pokoj medvídek pú dětský pokoj medvídek pú dětský pokoj medvídek pú dětský pokoj medvídek pú dětský pokoj medvídek pú Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Medvídek Pú.

Dětský pokoj - Cars (Auta)

Kdo by neznal slavný film Cars - Auta a jeho hrdiny jako je Blesk McQueen, Sally, nebo Burák. Motivy Cars se hodí především pro dětský pokoj pro kluky. Věříme, že fotogalerie vám poslouží jako inspirace. Asi každý kluk chce být automobilovým závodníkem, dopřejte vašemu malému řidiči prožít krásné sny v dětském pokoji Cars. dětský pokoj Cars dětský pokoj Cars dětský pokoj Cars Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Cars.

Dětský pokoj - Princezna

Zřejmě každá holčička chce být princeznou, tak proč jí nesplnit sen a neudělat jí pokojíček ve stylu malé princezničky. Oblíbený motiv Disney Princezny obsahují také Sněhurku a Popelku. Malé holčičky jsou takové princezničky a tak jim bude určitě dobře ve společnosti dalších kamarádek v pokojíčku Princezna. dětský pokoj Princezna dětský pokoj Princezna dětský pokoj Princeznadětský pokoj Princezna dětský pokoj Princezna dětský pokoj Princezna Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Princezna.

Dětský pokoj - Bořek stavitel

Dětský pokoj pro kluky bude zase efektní s dekoracemi našeho šikuly Bořka, co všechno spraví. Inspiraci v podobě pokojíku naleznete v následující fotogalerii. Pro malé kutily se hodí jako motiv Bořek, dopřejte svému šikulovi prostředi pro stavitele v dětském pokoji Bořek. dětský pokoj Bořek stavitel dětský pokoj Bořek stavitel Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Bořek stavitel.

Dětský pokoj - Fairies (Víly)

Fairies to jsou Víly z dílny Disney. Hodí se především do dětských pokojů pro holčičky. Jemné Víly rozněžní pokojíček a holčička se bude cítit jako v pohádce. Ano opravdu pohádkové prostředí v decentních a jemných barvách vatvoří tyto dekorace v pokojíčku víly. dětský pokoj Fairies - víly dětský pokoj Fairies - víly dětský pokoj Fairies - víly Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Víla.

Dětský pokoj - Spiderman

Dětský pokoj pro kluky s oblíbeným hrdinou Spidermanem. Zde můžete najít inspiraci na dětský pokojíček pro kluky. V shopu naleznete mnoho dekorací Spiderman, ať už jde o samolepky nebo obrázky. Spiderman je super, všechno zvládne, zloduchy, padouchy, ale taky vyzdobit parádně dětský pokoj. dětský pokoj Spiderman dětský pokoj Spiderman dětský pokoj Spiderman Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Spiderman.

Dětský pokoj - Hello Kitty

Hlavně pro holčičky se hodí roztomilá kočička Hello Kitty. Dětský pokojíček s tímto motivem udělá rodost určitě každé malé princezně. Barvy pokoje doporučujeme ladit do odstínů růžové a fialové. Hello Kitty a její přátelé, tato kultovní postavička se díky své milé povaze a jednoduchémuale roztomilému designu líbí všem. Vaše malá kočička se bude v dětském pokoji Hello kitty cítit skvěle. dětský pokoj Hello Kitty dětský pokoj Hello Kitty dětský pokoj Hello Kitty Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Hello Kitty.

Dětský pokoj - Mickey Mouse

Myšáka Mickey Mouse - klasiku od Disneyho zná snad každý. Dekorace Mickey se hodí do dětských pokojů pro kluky i holky. Inspiraci najdete níže v naší fotogalerii. Kromě myšáka Mickyho obsahují dekorace na zeď, obrázky a další doplňky i motivy kamarádů psa Pluty, myšky Minie a kačera Donalda. Univerzální design se hodí do dětského pokoje pro kluky i holky, nebo smíšeného. dětský pokoj mickey mouse dětský pokoj mickey mouse dětský pokoj mickey mouse Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Mickey Mouse.

Dětský pokoj - Hannah Montana

Pro větší slečny se hodí spíše něco "cool" a tak se můžete inspirovat dětským pokojem s dekoracemi Hannah Montana. Inspiraci najdete níže ve fotogalerii. Hannaj se hodí do pokíku pro malé teenagerky co milují své oblíbené hrdiny, dětským pokojem hannah Montana jí určitě uděláte radost. dětský pokoj Hannah Montana dětský pokoj Hannah Montana Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Hannah Montana.

Dětský pokoj - Toy Story

Toy Story - oblíbený film malých uličníků. Děti milují jejich hrdiny, Woodyho, Rakeťáka a další. Proč jim tedy nevytvořit dětský pokoj toy story? Jejich příběh hraček tak může pokračovat doma do nekonečna. Motivy jsou univerzální a hodí se tak do pokojíčků pro kluky i holky. V eshopu najdete převážně dětský nábytek. dětský pokoj Toy Story dětský pokoj Toy Story Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj Toy Story.

Dětský pokoj - mašinka Tomáš

Mašinká Tomáš a jeho kamarádi z ostrova Sodor jako Gordon, Emili, Henry a další jsou velmi oblíbené. Mašinka je univerzální a milují jí kluci i holky i když u kluků se dá skoro mluvit oposedlosti. Vyzdobte dětský pkojíček motivem s mašinkou Tomášem , s tím to hrdinou určitě nemůžete šlápnouit vedle. Náš eshop nabízí hlavně dětský nábytek s Tomášem. dětský pokoj mašinka tomáš dětský pokoj mašinka tomáš Zde zakoupíte komponenty dekorací a dětského nábytku pro dětský pokoj mašinka Tomáš. Většinu dekorací kusových dětských koberců a dětského nábytku zobrazených ve fotogalerii dětský pokoj - inspirace můžete zakoupit v našem shopu dětský ráj. Shop je rozdělen do kategorií dle druhů, ale můžete vybírat i dle dětských motivů - tedy dětských hrdinů. Budeme moc rádi, pokud nám pak zašlete fotografie z vašich pokojíčků a pochlubíte se nimi s ostatními. Nevybrali jste si? Nebo jednoduše nemusíte motivy od Disnyho? Pak se podívejte dále na další dětské pokoje a klikněte na odkaz níže.

Další inspirace pro váš dětský pokoj - Farma, Vesmír a další

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop