logo

Co dělají geodeti?

Než začnete stavět, budete potřebovat geodeta. Ještě před zahájením výstavby je potřeba provést zaměření pozemku pro projekt domu. Geodetické práce se ovšem netýkají jen nových staveb, potřebujete je i při rekonstrukci, zápisu do katastru nemovitostí a řadě dalších okolností spojených s nemovitostmi. Pokud chcete kvalitní práci od spolehlivé firmy, obraťte se na geodety z VISIONPLAN-3D, odborníka v geodetickém oboru.

VISIONPLAN-3D provádí geodetické práce pro veřejnost i podnikatele. Mezi činnosti firmy patří například zaměření pozemku, vytyčení stavby a pozemku, fotogrammetrie, což je získávání dat z digitálních fotografií, firma dále umí vytvořit 3D modely, digitální modely terénu. Pro zápis do katastru vám připraví podklady v podobě geometrických plánů. A pokud byste potřebovali vypracovat virtuální prohlídku interiéru či exteriéru, můžete se rovněž obrátit na VISIONPLAN-3D.

Společnost VISIONPLAN-3D řešila již stovky zakázek napříč geodetickým oborem, můžete se spolehnout na kvalitně odvedenou práci, rychlost i dostupnou cenu. Navštivte webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a prohlédněte si ukázky realizovaných prací. Využijte také možnosti sjednat si nezávaznou konzultaci zdarma.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop