logo

CO RÁNO, TO JINÝ VZOR

  Pokud vám to vaše povolání či společenské postavení neumožňuje, svou hravou dětskou duši můžete projevit i jinak. Vtipné spodní prádlo je jedinečnou příležitostí, díky které se můžete doslova vyřádit. Bílá halenka či košile, konzervativní černý kostým a pod touto nudou Tweety či Harry Potter. Přesně tak, je to možné!

Nebojte se vzorů a barev

Mnozí lidé upřednostňují klasiku v podobě černých, bílých či tělových kalhotek. Muži také sáhnou spíše po tmavých boxerkách jako kdyby měli pustit do svého prádelníku barvy. Tuto „nudu“ se snaží narušit Dedoles. Na jejich e-shopu naleznete mimo jiné vtipné spodní prádlo, které rozzáří nudu ve vašich skříních. Produkty jsou dostupné pro muže, ženy i děti, takže se může sladit celá rodinka. Kromě srandy, kterou s těmito kalhotkami, trenýrkami zda boxerkami zažijete si zároveň kupujete originalitu. V běžných obchodech cosi podobné s určitostí nenajdete. I proto je internetový obchod dedoles.cz takový jedinečný! Dámy si vyberou z široké barevné palety a popustit uzdu fantazii mohou také v oblasti vzorů. Dostupné jsou kalhotky klasického střihu, takže se v nich bez pochyby budete cítit pohodlně během celého dne. Záleží jen na vás a vašem vkusu zda upřednostníte vtipné spodní prádlo se zvířecím, květinovým či ovocným vzorem. O nic nejsou ukráceni ani muži. Různorodý výběr nabízí boxerky s komiksovými, zvířecími vzory nebo čistě mužskou tématikou. Zda koupíte boxerky nebo trenýrky, máte jistotu, že vás už nic nebude víc táhnout, protože jde o skutečnou kvalitu. Vtipné spodní prádlo je vyráběno z bavlny a také kvůli tomu je vysoce návykové. Všechny produkty jsou celopotištěné a designované na Slovensku. Velmi rychle přijdete na to, že vtipné spodní prádlo je návykové. Koupíte si jeden kousek a okamžitě zatoužíte po dalším, a to zejména proto, že budete mít hned zrána perfektní náladu.

Zachraňte dítě ve vás!

Pokud ještě dnes milujete postavičku z vašeho kresleného filmu či pohádky, pro Dedoles to není žádný problém. Je důležité zachovat v sobě alespoň malý kousek dítěte, které se dokáže těšit i z maličkostí a užívat si, co nám život přináší. Pokud se vám někdy líbil a stále líbí Tweety, pak jste na správné adrese. V e-shopu naleznete vtipné spodní prádlo a také trička pro celou rodinu. Pro dospělé, ale i děti. Tento sice malý, ale veselý žlutý kanárek vám prozáří i ty opravdu těžké dny a dodá vám odvahu, které máte občas nedostatek. Stane se z vás stejně houževnatý bojovník jako byl on sám. Neustále se dotahoval s kocourem Sylvestrem, jehož cílem bylo tohoto ptáčka sníst. Vtipné spodní prádlo vám rozveselí den a udělá iz vás Tweetyho, který se nenechá zastrašit. Boxerky Tweety jsou z příjemného materiálu, který je vhodný i pro ty citlivější pokožky. Tweety nemusí být jedinou postavičkou, kterou pod svým oblečením budete skrývat. Rozhodnout se můžete pro Bugs Bunnyho, Supermana, Batmana či Harryho Pottera. Vlastnit můžete všech, ale obléknete si toho hrdinu, jehož schopnosti budete během dne potřebovat. Takové vtipné spodní prádlo může být také vynikající inspirací na dárek pro partnerku, sestru či blízkého kamaráda. Dárkové balení můžete rozšířit o ponožky, které jsou stejně jako veškeré zboží jedinečné. I když je každá ponožka jiná, společně tvoří dokonalý a vzájemně se doplňující pár. Podívejte se na naši nabídku a rozveselte svůj šatník.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop