Dekorační svícny

S pomalým příchodem vánočního času přichází i naše zbrusu nová nabídka dekorativních svícnů. Nejen vánoční průsvitné svícny jsou neobyčejnou dekorací. A jistě si je zamilujete, především pro jejich eleganci a nadčasovost, která z nich vyzařuje.

Svícen, tedy průsvitný sáček, je vyroben ze speciálního nehořlavého materiálu. Do sáčku se vkládá čajová svíčka nebo LED svíčka, a díky krásným ornamentům na bocích sáčku vytváří plamen svíčky jedinečný světelný efekt.

Jemné náladové osvětlení průsvitných svícnů oceníte nejen v období Vánoc. V našem e-shopu naleznete motivy vhodné pro každou příležitost, pro každé roční období. Příjemnou atmosféru pomáhají dekorativní svícny vytvářet i v restauračních zařízeních, hotelech, vinárnách a kavárnách.

Romantickou náladu podpořte svícny s motivem motýlka, růže, srdce, slunce. K narozeninám, jako dárek pro milovanou osobu, darujte svícny pro štěstí s dekorem čtyřlístku, tajného přání či svícny s motivem párty a narozenin. Pro vytvoření tajuplné, strašidelné atmosféry máme alternativu v podobě svícnů s duchy nebo vyřezávanými dýněmi. Pro podpoření vánoční atmosféry jsou skvělé svícny s motivem hvězd, sobů, vánočního stromku a dalších vánočních symbolů.

Nezapomněli jsme ani na krásný český zvyk, pouštění svíček po vodě o Štědrém dnu. K tomuto účelu jsou vyrobeny speciální průsvitné svícny, které ladně plují po hladině vody. Tápete nad nákupem drobného dárku pro kamarádku? Romantické průsvitné svícny jsou skvělým řešením za výbornou cenu.

Dekorativní svícny naleznete v naší nabídce osvětlení a vánočních dekorací za bezkonkurenční ceny. Inspirujte se. pro ty co hledají dalš alternativu dekorativního osvětlení jsou tu nádherné lava lampy.

Dekorativní svícny zakoupíte ZDE.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zahradní polyratanový set ROSARIO BALCONY - hnědý

4163 Kč
Shop

Exkluzivní ratanová souprava REGINA - interiér/exteriér

28139 Kč
Shop

Zahradní polohovatelné lehátko ANGELA ZWC-96

4121 Kč
Shop

Barový stůl 110 cm kulatý - stříbrný, nastavitelný

999 Kč
Shop

Zahradní kovový stůl ZWMT-80 - čtverec 80 x 80 cm

1862 Kč
Shop

Podstavec pod slunečník betonový 22 kg

900 Kč
Shop