Jedna značka, dvě linie: Natuzzi Italia a Natuzzi Editions.

Co je spojuje a co rozděluje?

Kdo se trochu vyzná v interiérovém designu, o značce Natuzzi už zřejmě slyšel. Pokud víte o nábytku ještě o kousek víc, možná při slově Natuzzi ucítíte vůni moře a citronovníků. Značka se zrodila v italské Apulii a je na svůj původ patřičně hrdá. Vnímavé oko ho vystopuje ve tvarech, výběru materiálů i v barvách. Všude tam je zakódovaný kousek horké Itálie.

Luxus made in Italy

Natuzzi Italia je původní kmenová linie značky Natuzzi, která letos slaví šedesát let od svého vzniku. Linie klade velký důraz na styl a spolupracuje s mnoha světovými designéry. Pro dnešní střední a mladou generaci je ale cena jejich produktů příliš vysoká. Nezáleží přitom na výši příjmu. Co se ušetří na nábytku, to se investuje do zážitků a cestování. Poptávka po kvalitě a stylu však přetrvává i nadále. Odpovědí je právě NATUZZI EDITIONS.
Img 7474

Kvalita za rozumnou cenu

Linie je poměrně mladá. NATUZZI EDITIONS vznikla před necelými deseti lety jako reakce na změny v životním stylu. Dnes přináší širokou nabídku kvalitních čalouněných produktů, ze kterých si vyberou milovníci tradičního designu, ale i ti, co si potrpí na horké trendy.
Produkty jsou určeny pro střední a vyšší střední třídu, čemuž odpovídá i velmi přijatelná cena. Výroba se přestěhovala do Brazílie, Rumunska a Číny, část produkce (včetně kožených potahů) zůstala v Itálii. Znamená to, že za řádově nižší cenu máte výrobek světoznámého jména. Štítek MADE IN ITALY možná chybí, ale produkce mimo Itálii podléhá přísnému systému kontroly.
Příjmení Natuzzi je přece závazek stejného přístupu. Jelikož obě linie patří do jedné rodiny, NATUZZI EDITIONS využívá know-how a zázemí domovské značky. Navrhuje se na stejném místě jako výrobky Natuzzi Italia - v designovém centru, které se nachází v centrále firmy v městečku Santeramo in Colle. Zde se experimentuje s novými tvary, zde se tvoří nové prototypy, zde se vybírá materiál.

V Itálii se nacházejí také koželužny, ve kterých se zpracovává kůže. Každý produkt je poctivě testován v tamní laboratoři kvality. Kůže podléhá tlakovým zkouškám, při kterých se napodobuje váha lidského těla. Testuje se stálobarevnost potahů a odolnost vůči slunečnímu záření. Kovové části nábytku jsou vystaveny působení soli a páry, ale i teplotám od - 20° C až po 150° C. Vše proto, abychom si mohli nábytek NATUZZI EDITIONS užívat kdekoli na světě. Ať už jsme v horkém Bari, v zasněženém Skarsvågu nebo třeba v Praze či Bratislavě.

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zahradní polyratanový set ROSARIO BALCONY - hnědý

4163 Kč
Shop

Exkluzivní ratanová souprava REGINA - interiér/exteriér

28139 Kč
Shop

Zahradní polohovatelné lehátko ANGELA ZWC-96

4121 Kč
Shop

Barový stůl 110 cm kulatý - stříbrný, nastavitelný

999 Kč
Shop

Zahradní kovový stůl ZWMT-80 - čtverec 80 x 80 cm

1862 Kč
Shop

Podstavec pod slunečník betonový 22 kg

900 Kč
Shop