Konfigurátory interiérů a bydlení

/
26.1.2018

Dekorace.cz Vám jako jediní přináší sadu on-line nástrojů a programů, které vám umožní nanečisto odekorovat vaše bydlení, přesně podle vašich představ. Nestane se vám tak, že si nakoupíte, zaplatíte řemeslníky a pak nebudete s výsledkem designu zcela spokojeni. Sestavili jsme sadu všech dostupných online konfigurátorů a programů, které vám s návrhy interiérů pomohou. Můžete tak bezpečně zkoušet všelijaké, i odvážnější kombinace.

 

1) Konfigurátor interiérů – FloorPlanener (AJ) online – zdarma

Floorplanner je nástroj na vytváření grafického návrhu všech místností a pokojů, bytů i domů. Co je nejlepší – základní verze je zcela zdarma! Je to snadné – založíte si účet a pak v on-line verzi přímo v prohlížeči začnete vytvářet vlastní půdorys a vkládat podlahové krytiny, nábytek, zařízení a podobně.

bytový konfigurátor Floorplanner

Ovládání aplikace je také velmi snadné. Nakreslíte základní půdorys bytu, ale navíc aktuálně vidíte rozměry v metrech včetně celkové plochy bytu! Je možné kreslit různé tvary pokojů a přidávat terasy apod. Dále už jen přidáváte různé vybavení bytu, jako je nábytek, zařízení bytu, kuchyně, koupelny – kanceláře, můžete prostě vytvářet a plánovat jakékoli místnosti. Je to skvělé a hlavně je to zábava ;). Nábytek a vybavení bytu vkládáte jednoduchým přetažením, načež je můžete libovolně natáčet nebo zvětšovat!

Free verze zdarma je omezena pouze možností uložit pouze 5 designů a 1 projekt. Začněte kliknutím na „Signup for a FREE account“ a na další stránce vpravo pak stačí zadat váš email a heslo, do políčka „Confirm password“ ještě jednou potvrdit heslo, zaškrtnout obě políčka a pak „Create account“. Na váš email vám pak přijdou přihlašovací údaje: http://floorplanner.com/

 

2) Konfigurátor tapet – RASCH (NJ) online – zdarma

Konfigurátor tapet - RASCH

On-line konfigurátor tapet RASCH umožňuje snadně rychle a jednoduše vyzkoušet kombinace různých tapet a bordur. Skvělé je, že si můžete vybrat různé typy pokojů a interiérů podobné třeba těm co máte doma. Stěny pak odekorujete tapetami a můžete donekonečna kombinovat a zkoušet. Program je chytrý a sám vám také doporučí další tapety z dané série, které se k sobě hodí. Je to zábava. Tapety pak jednoduše nakoupíte přímo u nás v kategorii tapety. Online nástroj pro konfiguraci tapet RASCH najdete zde.

 

3) Konfigurátor malby – colordesigner (ČJ) online – zdarma

Konfigurátor malby - colordesigner  Konfigurátor malby - colordesigner

Novinkou je nový online nástroj od výrobce barev pro vaše bydlení Primalex. Jmenuje se colordesigner a umožňuje nanečisto vymalovat celý byt i dům. V nabídce si jednoduše vyberete interiér či exteriér a pak už jen pokoje, jako dětský pokoj, ložnice, obývací pokoj apod. Následně vybíráte v levém menu barvy a aplikujete je na stěny. Dekorace celého bytu pomocí barev je tak velmi snadná. Program dokonce počítá i s vložením vlastní fotografie. Vymalujte si domov s colordesignerem.

 

4) Konfigurátor interiérů – Sweet Home 3D (ČJ) – zdarma

Konfigurátor interiérů - Sweet Home Konfigurátor interiérů - Sweet Home

Sweet Home 3D je aplikace pro komplexní návrh rozmístění nábytku a dalšího vybavení v interiérech. Návrh interiéru se provádí ve 2D s možností využití přehledného náhledu ve 3D prostoru. Sweet Home 3D obsahuje rozsáhlou knihovnu nábytku a v případě potřeby si lze další modely stáhnout z webových stránek autora nebo si vytvořit vlastní 3D modely nábytku.
Operační systém : Vista-32, Win Me, Win XP, Win 2000, Win 2003, Win 98
Licence : GNU GPL – zdarma pro nekomerční využití
Odkaz ke stažení: Sweet Home 3D

 

4) Konfigurátor dekorací a bytových doplňků

Bohužel nic takového zatím neexistuje. Věříme, že dostatečnou inspirací pro Vás bude naše široká nabídka bytových dekorací a doplňků na dekorace.cz. Můžete vybírat například z kategorií samolepky na zeď, obrazy, vázy, nebo třeba designové hodiny a mnoho, mnoho dalšího. Dekorace pro obývací pokoj, halu, ložnici, kuchyň, jídelnu, pracovnu, koupelnu doporučujeme hledat v patře bytové doplňky. Pro dětský pokoj je připraveno speciální oddělení dětský ráj. Specialitou jsou vánoce – vánoční dekorace a osvětlení hledejte v našem vánočním shopu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.