Kuchyňské zástěry

/
26.1.2018

Kuchyňské zástěry patří mezi praktické zboží, které zároveň velmi pobaví. Vtipné kuchyňské zástěry jsou skvělou součástí každé oslavy, zahradní párty, rozlučkového večírku. Velmi oblíbené jsou vtipné zástěry, které pobaví osazenstvo všech neformálních akcí. Mezi nejžádanější vtipné zástěry patří sexy zástěry, které vykouzlí úsměv na tváři.

Darujte svému kamarádovi či kamarádce hasiče v akci, vojáka, kulturistu, tarzana, jane, bohyni lásky, mořskou panu, miss mokré tričko, bodyguarda, sexbombu, plážovou jedničku, doktorku, hospodyňku, kamasutru, sexy vojandu, roztleskávačku, sexy policistku a další žertovné a neotřelé zástěry s kvalitním barevným potiskem.

Sexy zástěry mimo jiné i navnadí tu správnou atmosféru pro různé hrátky. Jen si představte – manžel přijde z práce, má hlad a žena mu naservíruje dobrou krmi jen v kuchyňské zástěře. Kdo by odolal.

Ale kuchyňské zástěry nejsou jen sexy, naleznete zde i mnoho zástěr s potiskem surovin na vaření, např. se sýry, těstovinami, nebo třeba s nápoji, s pivem či vínem. A zkrátka nepřijdou ani milovníci zvířat, pejsků a kočiček.

Všechny zástěry jsou opatřeny velmi kvalitním potiskem se svěžími barvami. Kvalitu zaručuje i to, že jsou kompletně vyrobené v Itálii. Zástěry jsou vděčným dárkem k narozeninám, k Vánocům, k svatbě, jako památka na bývalé kolegy. Ale mnohé z nich se stylově hodí i do interiérů kaváren, restaurací, barů. Vhodné motivy pro tyto prostory jsou káva, víno, těstoviny, italské sýry, pizza atd.

Zástěry prodáváme v jedné universální velikosti, se zavazováním vzadu. Opravdu padnou každému. A parádu v nich nadělají i začínající kuchaři a kuchařinky – dobře se z nich vypere každý flíček.

Věnujte svým blízkým, mamince, babičce, kamarádovi či přítelkyni, pěkný praktický dárek v podobě kuchyňské zástěry. Pobavíte i potěšíte.

Leave a Comment

Your email address will not be published.