logo

Nano materiály

    Představujeme Vám inovativní povrchový materiál Fenix Ntm pro interiérový design vyvinutý v laboratořích Arpa Industriale v Itálii.   V komerční sféře je vhodný pro kancelářský, nemocniční i hotelový nábytek a vybavení recepcí.  

Nanotechnologie pro dokonalý povrch

  Vnější plášť Fenix Ntm byl vyvinut s použitím nanotechnologie a hloubka jeho dekoru je dosažena za použití nové generace pryskyřic. Vyrábí se v procesu tepelné laminace při vysokém tlaku a díky jeho jedinečným vlastnostem je skvěle hodí pro interiérová zařízení do koupelny, ale i do ostatních místností. Lze jej použít při výrobě klasických interiérových i posuvných dveří.  

Jedinečné vlastnosti i design

  Hledáte-li vhodný materiál pro svůj interiér, který by splňoval všechny požadavky moderní doby, zcela jistě využijete jedinečné vlastnosti tohoto materiálu. Fenix Ntm je odolný proti poškrábání a oděru. Má vylepšené antibakteriální vlastnosti a odolává plísním, takže je jeho povrch vhodný pro přímý styk s potravinami. Jeho hydrofobní povrch odolává vodě a je rozměrově stabilní i při vysoké teplotě. Je stálobarevný i při dopadu slunečních paprsků a intenzita a hloubka jeho barev každého zaujme. Kromě toho ho možné použít na vertikální i horizontální plochy. Vzhledem k nízké světelné odrazivosti se vyznačuje extrémně matným povrchem. Nanotechnologie zcela zamezuje zanechávání otisků prstů. Povrch je velmi příjemný až měkký na dotek. Povrchové škrábance na Fenix Ntm je možné působením tepla dokonale zcelit a povrch obnovit.  

Široký rozsah využití v interiéru

  Materiál Fenix Ntm lze použít v podstatě na jakýkoliv nábytek, ať už jde pracovní desky, stoly, dvířka nebo nástěnné panely i obklady. Jeho jedinečný povrch a vlastnosti se jeho povrch antistatický. Je samonosný (pro desky o síle 10 mm a 12 mm). Fenix Ntm je prostě jedinečným materiálem vyžadujícím jen jednoduchou denní péči a je odolný i vůči kyselým rozpouštědlům a úklidovým prostředkům. Tento materiál je krásný na pohled, kvalitní a vysoce praktický. Doporučujeme využít společnost VEŠO-LAMINART s.r.o.      

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop