logo Dekorace.cz

Obrazy malované podle čísel – Novinka, kterou oslníte

Že jste ještě neslyšeli o obrazech malovaných podle čísel? V tom případě vás s nimi rádi seznámíme. Možná ale při vzpomínce na dětské léta zjistíte, že jste je jako malí milovali – v časopisech byly v menším provedení, vybarvovali jsme je pastelkami, fixami a po vybarvení jsme se dozvěděli, co je pod čísli ukryto, jaký obrázek vznikne. Tímto způsobem fungují i sady malování podle čísel, rozdíl je však v tom, že předem víte, jaký obraz po vybarvení vznikne.

Obraz pro děti i pro dospělé

Díky široké nabídce motivů si vyberete správný obraz pro sebe, ale i pro vaše dítě. Je-li už větší a zvládne malovat štětcem, touto sadou mu určitě uděláte radost. Rozdíl najdete i v obtížnosti, což umožňuje vybrat vhodný typ pro malé i velké. Výsledkem může být krásná dekorace pro vaše bydlení.

Pokud vás zajímá, jaké témata mezi obrazy najdete, vězte, že nechybí obrazy zvířat, květin, krajin, postaviček z pohádek, různých koníčků… Svůj obraz si tak může namalovat kdokoli bez ohledu na to, zda má nebo nemá dar estetického cítění a umí malovat.

Rozdílnost v sadách obrazů

Záleží na vás, kolik budete chtít za obraz v sadě utratit. K dostání jsou sady jednoduché, kde najdete jen předlohu obrazu na plátně či jiném materiálu. Vybavenější sady pak obsahují jak předlohu, tak štětec s barvami, které budete potřebovat. Barev může být jen pár, nebo mnoho, což je výborné právě pro malé tvůrce, pro které by přílišné rozlišování barev mohlo být složité.

Náš tip: Máte rádi vzrušení a adrenalin? Zkuste si zahrát! Nejlepší online kasina jsou dostupná všem.

Překvapte muže i ženy

Díky rozmanitosti obrazů můžete správný typ věnovat pánům i dámám. Ti si je pak mohou pověsit do obývacího pokoje, ložnice, na chodbu, ale také do garáže, pracovny, dílny… Je to skvělý a netradiční dárek k narozeninám, Vánocům, ale i jen tak, kdy chcete jiného potěšit v průběhu roku.

Zavítejte do e-shopů nebo kamenných prodejen a nebo vyberte obraz malovaný podle čísel na internetu. Budete nadšeni a určitě si vyberete.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Bílo-hnědá světelná dekorace s vánočním motivem ø 45 cm Mikke – Markslöjd

719 Kč
Shop

Bílá světelná dekorace s vánočním motivem ø 45 cm Baroque – Markslöjd

679 Kč
Shop

Vínová závěsná světelná dekorace s vánočním motivem ø 45 cm Baroque – Markslöjd

429 Kč
Shop

Bílá světelná dekorace s vánočním motivem ø 45 cm Clara – Markslöjd

899 Kč
Shop

Vínová světelná dekorace s vánočním motivem ø 45 cm Baroque – Markslöjd

969 Kč
Shop

Oranžová světelná dekorace ø 18 cm Lina – Markslöjd

469 Kč
Shop