logo Dekorace.cz

Obrazy malované podle čísel – Novinka, kterou oslníte

Že jste ještě neslyšeli o obrazech malovaných podle čísel? V tom případě vás s nimi rádi seznámíme. Možná ale při vzpomínce na dětské léta zjistíte, že jste je jako malí milovali – v časopisech byly v menším provedení, vybarvovali jsme je pastelkami, fixami a po vybarvení jsme se dozvěděli, co je pod čísli ukryto, jaký obrázek vznikne. Tímto způsobem fungují i sady malování podle čísel, rozdíl je však v tom, že předem víte, jaký obraz po vybarvení vznikne.

Obraz pro děti i pro dospělé

Díky široké nabídce motivů si vyberete správný obraz pro sebe, ale i pro vaše dítě. Je-li už větší a zvládne malovat štětcem, touto sadou mu určitě uděláte radost. Rozdíl najdete i v obtížnosti, což umožňuje vybrat vhodný typ pro malé i velké. Výsledkem může být krásná dekorace pro vaše bydlení.

Pokud vás zajímá, jaké témata mezi obrazy najdete, vězte, že nechybí obrazy zvířat, květin, krajin, postaviček z pohádek, různých koníčků… Svůj obraz si tak může namalovat kdokoli bez ohledu na to, zda má nebo nemá dar estetického cítění a umí malovat.

Rozdílnost v sadách obrazů

Záleží na vás, kolik budete chtít za obraz v sadě utratit. K dostání jsou sady jednoduché, kde najdete jen předlohu obrazu na plátně či jiném materiálu. Vybavenější sady pak obsahují jak předlohu, tak štětec s barvami, které budete potřebovat. Barev může být jen pár, nebo mnoho, což je výborné právě pro malé tvůrce, pro které by přílišné rozlišování barev mohlo být složité.

Náš tip: Máte rádi vzrušení a adrenalin? Zkuste si zahrát! Nejlepší online kasina jsou dostupná všem.

Překvapte muže i ženy

Díky rozmanitosti obrazů můžete správný typ věnovat pánům i dámám. Ti si je pak mohou pověsit do obývacího pokoje, ložnice, na chodbu, ale také do garáže, pracovny, dílny… Je to skvělý a netradiční dárek k narozeninám, Vánocům, ale i jen tak, kdy chcete jiného potěšit v průběhu roku.

Zavítejte do e-shopů nebo kamenných prodejen a nebo vyberte obraz malovaný podle čísel na internetu. Budete nadšeni a určitě si vyberete.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelenošedé krmítko pro ptactvo Plastia Finch

299 Kč
Shop

Hnědý závěsný samozavlažovací květináč Plastia Siesta, ø 25 cm

199 Kč
Shop

Šedá skleněná váza Hübsch Lara, výška 28 cm

1 690 Kč
Shop

Zelené krmítko a pítko pro ptáky Plastia Robin

529 Kč
Shop

Antracitově šedé krmítko a pítko pro ptáky Plastia Robin

529 Kč
Shop

Béžová keramická váza Hübsch Sand, výška 24 cm

999 Kč
Shop