logo
Nástěnné dětské samolepky Ambiance Pink Unicorn and Papillons Ambiance

Nástěnné dětské samolepky Ambiance Pink Unicorn and Papillons

339 Kč

Vynikající Nástěnné dětské samolepky Ambiance Pink Unicorn and Papillons pocházející od značky Ambiance - tento artikl objednávejte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 339 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Produkt osvědčený zákazníky, Nástěnné dětské samolepky Ambiance Pink Unicorn and Papillons od Ambiance - toto zboží si můžete nechat doručit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 339.00 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Chtělo by to vzpruhu do dětského pokojíčku? Zkuste samolepku Ambiance, která vypráší nudným a holým stěnám kožich. Navíc s nimi bude vylepování velká zábava. S citem nakombinované barvy i nápaditý design ale není vše, samolepky jsou totiž vyrobeny tak, abyste je snadno a rychle nalepili na zeď. Stačí jen sloupnout z podkladu a je to. A v případě odstranění se nemusíte bát poškození povrchu, protože samolepku lze dobře ze stěny sloupnout. - Rozměry: 40 x 35 cm (délka x šířka) - Materiál: adhezivní vinyl - Péče: pravidelně oprašujte, případně otírejte lehce navlhčeným hadříkem - Poznámka: neobsahuje žádné lepidlo a nezanechává žádné stopy - Vlastnosti: lze sejmout a opakovaně nalepit na jiná místa s hladkým povrchem - Aplikace: aplikujte na čistý a rovný povrch

Nástěnné dětské samolepky Ambiance Pink Unicorn and Papillons je k dostání za cenu 339 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnné dětské samolepky Ambiance Pink Unicorn and Papillons Ambiance

Nástěnné dětské samolepky Ambiance Pink Unicorn and Papillons

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce