logo
Přesýpací hodiny Mauro Ferretti Rossa Mauro Ferretti

Přesýpací hodiny Mauro Ferretti Rossa

279 Kč

Vaše oblíbené zboží, Přesýpací hodiny Mauro Ferretti Rossa od kvalitní značky Mauro Ferretti - toto zboží si můžete opatřit v neopakovatelné akci za 279 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Mauro Ferretti

No a tohle chcete: Přesýpací hodiny Mauro Ferretti Rossa co bereme od značky Mauro Ferretti - tento artikl je tady pro vás s unikátní slevou za 279.00 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Doveďte svůj interiér k dokonalosti s kousky od italských mistrů interiérového designu Mauro Ferretti! Mísí v sobě punc elegance a nevšednosti. O značce Mauro Ferretti: Značka, která má bohaté zkušenosti s výstředním nábytkem i dekoracemi. Více než 30 let dělá Mauro Ferretti unikátní kousky v pestrém stylu. Mezi klíčové faktory značky patří inovativní provedení a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte vybavení interiéru, které nikdo jiný nemá, jste tu správně. Dodejte svému domovu třpyt a lesk s Mauro Ferretti. - Rozměry: 3.6 x 9.9 x 7 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 400 g - Materiál: MDF, sklo - Čas přesýpání: 60 vteřin - Péče: otírat vlhkým hadříkem

Přesýpací hodiny Mauro Ferretti Rossa je k dostání za cenu 279 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Přesýpací hodiny Mauro Ferretti Rossa Mauro Ferretti

Přesýpací hodiny Mauro Ferretti Rossa

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce