logo
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Bee Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Bee

459 Kč

Velmi žádaný produkt, Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Bee od originálního výrobce Robin Reed - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 459 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Robin Reed

Poctivý výrobek, Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Bee s jakostní značkou Robin Reed - tento produkt doručujeme v akci za 459.00 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Ručně vyráběné vánoční crackery v britském stylu udělají radost v předvánočním čase dětem i dospělým. Jemný papír jim udává jedinečný styl. Každý z 6 balíčků ukrývá párty čepičku a semínka květin. Když stáhnete stužku, cracker vydá typický praskavý zvuk. V roce 1975 Julian vyrobil svou první krabici crackerů ve své ložnici. Od té doby se sortiment značně rozrostl a zboží dodává do celého světa. Stále si zakládá na kvalitě a výroba je založená na řemeslné výrobě. - Délka: 30.5 cm - Počet kusů: 6 pcs - Materiál: Papír - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Bee je k dostání za cenu 459 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Bee Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Bee

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce