logo
Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Decadence Silver Robin Reed

Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Decadence Silver

309 Kč

Velmi žádaný produkt, Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Decadence Silver s pečetí kvality Robin Reed - tento hit snadno najdete v jedinečné akci za 309 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Robin Reed

Produkt osvědčený zákazníky, Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Decadence Silver od oblíbeného výrobce Robin Reed - tento hit naleznete s extra slevou za 309.00 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Udělejte si radost.

Ručně vyráběné a zabalené do jemného papíru, tyto vánoční crackery udělají radost v čase Vánoc dětem i dospělým a obohatí svátky o milý britský zvyk. Cracker je barevná tuba ve tvaru bonbonu, která po otevření vydá typický zvuk prasknutí - crack = křup. Uvnitř crackeru obdarovaný najde zpravidla vtip a drobný dárek. Tyto crackery můžete naplnit vlastním dárkem. Stačí cracker jemně na jednom konci otevřít, vložit dárek, zavřít, převázat stužkou a těšit se na překvapení obdarovaného. Každý cracker obsahuje stužku, vtípek a party čepičku. - Počet kusů: 8 pcs - Délka: 30.5 cm - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál: Papír

Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Decadence Silver je k dostání za cenu 309 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Decadence Silver Robin Reed

Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Decadence Silver

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce