logo
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Penguin Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Penguin

499 Kč

Velmi oblíbený produkt Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Penguin od originálního výrobce Robin Reed - tento artikl je tady pro vás s unikátní slevou za 499 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Robin Reed

Top produkt, Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Penguin co bereme od značky Robin Reed - toto zboží si můžete koupit extra levně za 499.00 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Ručně vyráběné vánoční crackery v britském stylu udělají radost v předvánočním čase dětem i dospělým. Jemný papír jim udává jedinečný styl. Každý z 6 balíčků ukrývá párty čepičku, figurku tučňáka a herní list. Když stáhnete stužku, cracker vydá typický praskavý zvuk. V roce 1975 Julian vyrobil svou první krabici crackerů ve své ložnici. Od té doby se sortiment značně rozrostl a zboží dodává do celého světa. Stále si zakládá na kvalitě a výroba je založená na řemeslné výrobě. - Délka: 33 cm - Počet kusů: 6 pcs - Materiál: Papír - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Penguin je k dostání za cenu 499 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Penguin Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Penguin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce