logo
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Racing Nutcracker Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Racing Nutcracker

499 Kč

Diskontní Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Racing Nutcracker se známou značkou Robin Reed - toto zboží si můžete nechat doručit při právě probíhající akci za 499 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Robin Reed

Nejprodávanější Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Racing Nutcracker od oblíbené společnosti Robin Reed - tento artikl objednávejte s úžasnou cenovkou 499.00 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Ručně vyráběné a zabalené do jemného papíru, tyto vánoční crackery udělají radost v čase Vánoc dětem i dospělým a obohatí svátky o milý britský zvyk. Cracker je barevná tuba ve tvaru bonbonu, která po otevření vydá typický zvuk prasknutí - crack = křup. Uvnitř crackeru obdarovaný najde zpravidla vtip a drobný dárek. V tomto případě postavičku Louskáčka, se kterým může s dalšími obdarovanými uspořádat závody. Každý z 6 balíčků ukrývá vtípek, party čepičku, Louskáčka na natahování a závodní dráhu. - Počet kusů: 6 pcs - Délka: 33 cm - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál: Papír

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Racing Nutcracker je k dostání za cenu 499 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Racing Nutcracker Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Racing Nutcracker

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce