logo
Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Hand Bells Robin Reed

Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Hand Bells

869 Kč

Exkluzivní Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Hand Bells od top značky Robin Reed - tento artikl pořizujte při časově omezené akci za 869 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Robin Reed

Právě je za dobrou cenu Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Hand Bells s pečetí kvality Robin Reed - toto zboží si můžete zakoupit za hustou cenu 869.00 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Původem britský vánoční cracker je barevná tuba ve tvaru bonbonu, která po otevření vydá typický zvuk prasknutí - crack = křup. Uvnitř crackeru obdarovaný najde zpravidla vtip a drobný dárek. Crackery značky Robin Reed jsou ručně vyráběné a zabalené do jemného papíru. Každý z 8 crackerů ukrývá zvoneček, party čepičku a vtípek. Součástí balení jsou čísla na označení hráčů, „notový zápis" a dirigentská hůlka. Jak hrát Určený dirigent podle notového zápisu ukazuje na jednotlivé očíslované hráče, kteří ve správnou chvíli zazvoní na svůj zvoneček. Zda bude výsledkem krásná symfonie nebo chaotická kakofonie, je jen na vás! Pokud je méně než 8 hráčů, připadnou některému hráči 2 nebo více zvonečků. O to zábavnější bude sledovat, zda si zapamatují, který mají právě rozeznít! - Počet kusů: 8 pcs - Délka: 35.6 cm - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál: Papír

Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Hand Bells je k dostání za cenu 869 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Hand Bells Robin Reed

Sada 8 vánočních crackerů Robin Reed Hand Bells

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce