logo

Tipy na originální dárky

Každý z nás se někdy dostal a jistě ještě dostane do úzkých s výběrem toho pravého dárku pro své blízké. Vnořím-li se do pečlivého hledání správného dárečku, zjišťuji, že má fantazie není tak bohatá, aby vůbec domyslela možnosti, které se dnes nabízejí. Dřív, když jste si nevěděli rady s výběrem dárku, byla skvělou alternativou kytice a bonboniéra, či nějaká keramická drobotina bez praktického využití. To dnes už neplatí. Květina zvadne, bonbóny se sní. Dnes jsou na trhu roztodivné, praktické a originální dárky, které potěší. Obdarovaný může využívat jejich praktickou stránku po delší dobu. A hlavně, takových dárků, které jsou originální, vytvoří úsměv na rtech, potěší a ještě mají praktickou funkci, stále přibývá. Je vskutku z čeho vybírat. Zkusíme trochu té Vaší fantazii s výběrem dárku pomoci. Zde najdete mnoho tipů na dárky pro muže, ženy, děti, i dárky vhodné k různým příležitostem.

Dárky pro muže

Mnoho žen mi jistě dá za pravdu, že je velmi nelehký úkol koupit muži pěkný dárek. Muži mají velmi nákladné koníčky – auta, elektroniku, sport. Každý muž by jako dárek ocenil auto, nebo alespoň autodíly, telefon, počítač. Ale která žena si může dovolit kupovat muži každý rok nové a nové auto? Žádná. S elektronikou už to tak složité není. Lze najít velké množství finančně dostupných technických hraček. Modely aut, nářadí, vysílačky, radiostanice, multifunkční kapesní nože, vtipné předměty pro sportovní fandy, vtipné i seriózní kuchyňské zástěry. Podívejte se na naše tipy na dárky. Zaručujeme, že Vás něco z toho osloví.

Dárky pro ženy

Pro ženu není složité vybrat dárek. Ale i zde bychom si měli dát záležet na tom, co kupujeme. Měli bychom vědět, co daná přítelkyně, maminka, kamarádka, dcera má ráda, jaké má koníčky, čím jí uděláme radost. Některé ženy ocení čistě praktické dárky. Ale mnoho dam potěší vkusné bytové doplňky, např. fotorámeček, stolní fontánka, keramická váza, designové hodiny, masážní pomůcky, dekorace do bytu v podobě obrázků. Hitem těchto dnů, a velmi originálním dárkem jsou kuchyňské zástěry. Velký výběr kuchyňských zástěr zaručuje, že si vybere každý. Pro přátele můžete pořídit odvážnou a vtipnou zástěru, která mimo jiné i zpestří samotnou oslavu, pro své rodiče zas vkusnou zástěru s motivy surovin, nápojů, oblíbených zvířátek aj. Dalším takovým bonbónkem a originálním dárkem jsou praktické ručníky ve tvaru zvířátek a dortů. Mezi těmito ručníky naleznete skvělé tipy na dárky pro děti, na dárky pro milovníky zvířat, na dárky pro milovníky vína, či originální dárek k svatbě. Prohlédněte si naší galerii tipů na dárky pro ženy. Tak mnoho zdaru při výběru dárků. A nesmíme zapomenout, že dárek, který je dán s upřímností a láskou vždy potěší, i přesto, že úplně tak neodpovídá vkusu obdarovaného. Doporučujeme také partnerský web tipy na dárky.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop