logo

Vánoce v klidu. S aromaterapií

  Za chvíli jsou tu Vánoce, svátky klidu a pohody. Období před Vánocemi ale zas tak klidné nebývá. Nakupování dárků, stání v nekonečných frontách, vánoční úklid, pečení cukroví a mnoho dalšího nám kazí tu pravdovou sváteční pohodu. Každý rok je to stejné, a přitom existuje jednoduchý recept, jak se zbavit stresu – na chvíli se zastavit. Každý den si najít chvíli čas jen pro sebe, pustit si hudbu, zacvičit si, naložit se do vany plné pěny, prostě udělat cokoliv, co vám zklidní mysl a na chvíli vás oprostí od každodenních problémů. Skvělá je v tomto případě také aromaterapie. Za pomoci vůně se během chvíle zklidníte, odpočinete si a věřte, že vám za to bude vděčná nejen vaše mysl, ale i vaše tělo. Oboje jsou totiž propojené nádoby, které si zaslouží, abyste o ně pečovali.

Sáhněte po aroma difuzéru

Aromaterapie je levnou a účinnou metodou, která vás hodí během chvíle do pohody. Stačí vám při ní esenciální olej a aroma difuzér. Aroma difuzéry jsou přístroje, které rozptylují vůni po místnosti, díky čemuž zvyšují účinnost esenciálních olejů. Kromě praktické stránky vás určitě zaujme také jejich design, který dokonale zapadne do vašeho interiéru. Vybrat si ten pravý totiž můžete ze široké škály tvarů a barev, takže ho bez problémů sladíte se zařízením vaší domácnosti.

Základem všeho je výběr esenciálního oleje

Pak už vám jen stačí vybrat ten správný esenciální olej. Heřmánek, eukalyptus, citrusové plody, růže, to je jen zlomek vůní, ze kterých máte na výběr. Jen si dejte pozor, abyste koupili 100% přírodní éterický olej a abyste ho vybírali opravdu pečlivě, pokud ho chcete pro děti či těhotné ženy. Dětem se spíše doporučují citrusové plody a těhotné ženy by se měly některým typům zcela vyhnout. Vhodný pro ně není například esenciální olej s vůní cypřiše. Aromaterapie vám pomůže i při akutních zdravotních problémech, stačí jen zvolit ten správný esenciální olej. Eukalyptus má například protizánětlivé a antiseptické účinky, tea tree éterický olej má zase silný antibiotický účinek, olej z mandarinky během chvíle uvolní svalové napětí a zlepší vaši psychiku, a pokud budete chtít nabrat energii, osvěžit svoji mysl a do toho ještě odlehčit svých dýchacím cestám, určitě vyberte vůni borovice. Na téměř každý zdravotní problém existuje ideální esenciální olej. Takže nezapomeňte – pořiďte si aroma difuzér, vhodný esenciální olej a pak už si jen užijte chvíli pohody. V předvánočním čase je totiž relaxace k nezaplacení. CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.   http://www.ventilatory-shop.cz/

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop