logo

5 triků jak svést svého muže. Stačí erotické punčochy a pár vulgarit

Trápíme se, že náš sexuální život uvadá, a přitom je to tak jednoduché. Někdy totiž k oživení stačí drobnosti a detaily jako třeba erotické punčochy. Jak je využít a co dalšího dělat, když ho chceme svést?

1. Projevte hravost a buďte spontánní

Ano, muži touží po tom, aby žena (alespoň občas) převzala otěže. Musíme se proto naučit být spontánní a iniciativní. Nečekat a samy muže vyzvat k činu.

Vztah nejvíce troskotá na rutině. Pokud se tedy roky milujeme pouze v posteli, omrzí to obě strany. Proto je dobré navodit atmosféru i jinde, využívat zapadlé kouty, výtahy nebo třeba kuchyňskou linku. Fantazii se meze nekladou.

Když se snažíme muže navnadit, je dobré ztlumit světlo ale jen tak, aby na nás bylo pořád vidět. Muž se rád dívá. Také je dobré ztišit hlas, protože pak zníme víc sexy.

2. Nepřestávejte o sebe dbát

Častou chybou u mnoha žen je, že jakmile uloví svého muže, přestanou o sebe dbát. Přitom mnoho žen potvrdí, že úspěšné vztahy si udržely také díky tomu, že se pořád snažily svému mužovi líbit.

Nepodceňujte proto svůj vzhled a oblečení. Pokud vám to přijde příliš povrchní, mějte na paměti, že to dělá dobře i vám. Každá žena se cítí lépe, když vypadá k světu. Jakmile si samy připadáme sexy, jsme sexy i pro své okolí.

Nejsnazší cestou, jak navnadit svým vzhledem, je pořídit si sexy prádlo. Hedvábné kalhotky, krajková podprsenka a taky podvazky. Můžeme se divit, ale tak prostá záležitost jako punčochy na podvazcích pomůžou muže pořádně vydráždit.

Punčochy jsou proto výborným doplňkem při předehře a nemusíme kvůli nim ani chodit do sexshopu. Snadno si je vybereme na internetu, protože jejich velikosti jsou celkem snadné a univerzální.

Pokud náhodou trpíme mindráky kvůli svým nohám, punčochy je dokáží skvěle vylepšit. Zakryjí nedostatky a jako zázrakem vykouzlí sexy nožky.

Recept na to, jak být sexy, proto snad ani nemůže být jednodušší. Stačí si obléct sexy spodní prádlo, erotické punčochy a to vše zakrýt v krátkém župánku. A pak to ze sebe pomalu a smyslně zase sundávat. Náš partner z nás nespustí oči.

3. Nepodceňujte doteky

Možná si myslíme, že mužům jde „jen o to jedno“, ale i v nich se skrývá romantická část. Proto bychom neměly zapomínat na to, že i pochválit svého muže může sloužit jako předehra.

Vzrušivé jsou i nevinné doteky. Jako mimochodem ho pohladíme po stejně, dotkneme se paže či ho políbíme na krk. Postupujme pomalu a vědomě, aby partner zaznamenal, že se něco děje.

4. Muž se rád dívá

Už jsme si řekli, že sexy oblečení může udělat zázraky, když chceme svého muže svést. Stejně tak je vizuální stimulace důležitá při samotném aktu. Nesmíme zapomínat, že muži se rádi dívají. Někteří jsou celí diví při pohledu na to, jak se jejich partnerka sebe sama dotýká.

Taky se doporučuje měnit pozice. Převzít vládu a stát se při milování dominantní opět dá partnerovi prostor, aby se na ženu díval.

5. Řekněte to slovy

Muže navíc stimuluje nejen to, co vidí, ale i to, co slyší. Tichý sex bez emocí zřejmě nebude to pravé. Proto bychom se neměly stydět říct, co se nám líbí, co si přejeme a občas to doplnit peprnějšími výrazy.

A jaký je váš recept na skvěle sehraný milostný život?

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop