logo Dekorace.cz

Co by nemělo chybět v pokojíčku žádného kluka?

 

Každou ženu potěší nová rtěnka, muže multifunkční sada nářadí nebo nůž. Každou holčičku potěší nová panenka nebo kočár, a každého kluka auto, letadlo, vlak, loď nebo cokoli jiného, co má motor. I když má váš syn, vnuk nebo synovec autíček spoustu, pamatujte si, že jich nikdy není dost a každé další udělá zaručeně radost.

Čím dalším potěšit malého kluky?

Jakmile dítko doroste do věku čtyř, pěti let, můžete mu směle koupit první model na ovládání. Auta na dálkové ovládání jsou snem každého kluka, tak mu ho splňte. Pro menší kluky je lepší koupit jen naprosto jednoduché auto, třeba s pohonem na všechna čtyři kola, které umí rotovat a jakmile kluk „šlápne na pedál“, přetočí se na záda a jede po obrácené straně. Je to skvělé auto pro každého začínajícího řidiče. Složitější auta, tedy jejich ovládání, nechte pro větší děti.

Autodráhy pro hodiny hraní

Co si budeme povídat… Autodráhy jsou stejně báječné, jako auta na dálkové ovládání. Rozdíl je v tom, že auta si můžeme vzít ven, kdežto autodráhu ve většině případů necháváme doma. Moderní autodráhy mají mnoho doplňků, kterými mohou být výtah, různé spirály, písty, můstky a mnohé jiné. Rozdíl je i v tom, zda bude autodráha elektrická, nebo mechanická pro menší děti.

Obrovské monster trucks

Další oblíbenou hračkou malých kluků jsou skutečné velká, poměrně těžká auta s názvem monster trucks. Chlapeček je může sbírat, je jich mnoho typů, ať už jde o velikost, nebo samotný design. Pokud vyberete ta největší, která mají měřítko 1 : 24, koupíte terénní auto s velkými pneumatikami, které zvládne sjezd kopce na zahradě, báječně pojede po chodníku, dvorku i terase.

Kluky vždy potěší i malá auta, různé typy transformerů, skvělá je i česká známá stavebnice s modrými a bílými kostkami, koloběžka, míč a mnohé jiné.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Běhoun na stůl s vánočním motivem Villeroy & Boch Toys Delight, 96 x 32 cm

628 Kč
Shop

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Vřelé Přivítání, 65 hodin hoření

219 Kč
Shop

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Šalvějové listy a citrusy, 65 hodin hoření

219 Kč
Shop

Vínově červená konvička Plastia Medusa, 1,8 l

179 Kč
Shop

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Zasněžené jablko, 65 hodin hoření

219 Kč
Shop

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Okamžik v čase, 65 hodin hoření

219 Kč
Shop