logo

Dětské koberce jako dekorace dětského pokoje

Dog 2785074 640

Chystáte se pomalu na příchod dalšího potomka na svět a rádi byste ještě před touto životní změnou zařídili dětský pokojíček tak, aby se v něm Vaše dítě cítilo co nejvíce pohodlně.

Při výběru dětského pokoje myslete na pohodlí Vašeho dítěte

Poslední dobou se opět do módy vracejí dětské kusové koberce. Často se používají jako doplněk k moderním plovoucím podlahám. Odborníci doporučují používat koberce alespoň v dětských pokojích. Tato místnost totiž na rozdíl od dalších pokojů v domácnosti má své specifika. Částečně jsou ovlivněny také chováním dětí. Koberce totiž nejenom změkčí tvrdou podlahu, ale také ji zahřejí, což oceníte především v momentu, kdy se začnou Vaše děti batolit při hraní na zemi. Rovněž starší děti si velmi rády hrají na podlaze. Velmi oblíbenou činností je prohánění se s autíčky, stavění puzzle či dokonce stavění dřevěné železnice a je přitom jedno, zda se jedná o kluky nebo holky. Děti velmi často běhají po podlaze bosi, a proto volba na koupi dětského koberce je sázkou na jistotu. Pro koberce je také charakteristické, že dokáží zmírnit hluk a zabraňují poletování chomáčů prachu. Opomenout bychom rozhodně neměli ani fakt, že slouží jako stimulátory dětské fantazie. Dětské koberce se velmi často stávají součástí dětské hry.

Barevné koberce od Vopi

Dětské koberce od Vopi rozveselí pokoj Vaší ratolesti. V bohatém portfoliu objevíte dětské koberce zelené nejrůznějších motivů. Materiály, z nichž jsou vyrobeny, dosahují vysoké kvality. Vopi prodává dětské koberce plné pohádkových bytostí, Disney příběhů, ale i dětské koberce s infrastrukturou měst, moří a farem. Radost Vám bude činit také jejich snadná údržba. Dětský koberec farma očistíte vlažnou vodou, měkkým kartáčkem s mýdlem nebo pracím práškem. Dětské koberce od Vopi rozvíjí dětskou fantazii a celkově tvoří velice důležitý prvek při jejich osobním vývoji. Přesně to platí také pro dětský koberec farma, který byl ušit z klasického smyčkového materiálu. Zdobí ho lemování chemlonem.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop