logo

Další inspirace pro váš dětský pokoj

Nejste příznivcem motivů od Disneyho? Nevadí, i pro vás máme dětské dekorace a dětský nábytek, resp. inspiraci pro dětský pokoj. Prohlédněte si motivy výzdoby dětských pokojíčků s dalšími motivy nelicenčních výrobků. Najdete zde inspiraci pro dětský pokoj pro kluky i pro holky. Dětský pokoj - Kluk                                                                  Dětský pokoj - Auto dětský pokoj - kluk  dětský pokoj - auto Dětský pokoj - Princezna                                                        Dětský pokoj - Kytky dětský pokoj - princezna  dětský pokoj - kytky Dětský pokoj - Oceán                                                            Dětský pokoj - Afrika dětský pokoj - potapěč  dětský pokoj - safari dětský pokoj - potapěč  dětský pokoj - safari dětský pokoj - potapěč  dětský pokoj - safari Dětský pokoj - Auto-moto                                                      Dětský pokoj - Elfky   Dětský pokoj - Louka                                                            Dětský pokoj - Vesmír   Dětský pokoj - Léto    

Dětský pokoj - Medvědi

Roztomilý medvídek zútulní dětský pokojíček pro holky i pro kluky, v dětském ráji naleznete s medvědem dekorace, tapety, bordury, věšáky a podobně. Dětská pokoj - medvedi Zde zakoupíte komponenty dekorací pro dětský pokoj Medvědi.

Dětský pokoj - Farma

Farma v dětském pokoji - to jsou prasátka, koníci, ovečky, slepice, pejsek, kravičky a všechna zvířátka, která najdete na farmě. Hodí se do pokojíčku pro holčičku i chlapečka. dětský pokoj - farma   dětský pokoj - farma Zde zakoupíte komponenty dekorací pro dětský pokoj Farma.

Dětský pokoj - High school musical

Pokojíček s motivy kamarádi ze střední školy - high school musical je určen spíše pro mladé slečny a teenagerky. Budou svůj pokojíček milovat. dětský pokoj - high school misical   dětský pokoj - high school musical Zde zakoupíte komponenty dekorací pro dětský pokoj High school musical.

Dětský pokoj - Fosforeskující dekorace

Dětské dekorace v pokojíku po nasvícení jemně září. Vytvoříte tak jedinečný efekt a usnadníte tak dětem usínání v dětské ložnici. Dekorace jsou samozřejmě zcela nezávadné a bezpečné. dětský pokoj - fosforeskující dekorace  dětský pokoj - fosforeskující dekorace dětský pokoj - fosforeskující dekorace Zde zakoupíte komponenty fosforeskujících dekorací pro dětský pokoj.

Dětský pokoj - pro kluky a holky

Pro všechny kdo nemusí postavičky z televize jsme připravili sestavy dětského nábytku s motivem autíčka pro kluky a motýlků pro holčičky. Objevte krásu kvalitní dětského nábytku z anglie. Exklusivně pouze na DEKORACE.CZ. Jsme přímí dovozci tohoto originálního nábytku. dětský pokoj - inspirace    inspirace pro dětský pokoj pro holky inspirace pro dětský pokoj pro kluky    inspirace pro dětský pokoj pro holky Zde zakoupíte komponenty dětského nábytku pro kluky i holky. Další obrázky pro vaši inspiraci dětských pokojů a pokojíčků: dětský pokoj - inspirace   dětský pokoj - inspirace dětský pokoj - tweety   dětský pokoj - tweety dětský pokoj - inspirace   dětský pokoj - inspirace dětský pokoj - inspirace   dětský pokoj - inspirace    dětský pokoj - inspirace Většinu dekorací zobrazených ve fotogalerii dětský pokoj - inspirace můžete zakoupit v našem shopu dětský ráj. Shop je rozdělen do kategorií dle druhů, ale můžete vybírat i dle dětských motivů.

Tipy na co nezapomenout při zařizování dětského pokoje

Vybrali jste si? Věříme že náš dětský ráj a tento článek vám pomůže vybavit dětský pokojíček, kde se bude vaše děťátko cítit jako v bavlnce. Pro rekapitulaci uvádíme tipy na co při vybavování pokojíčku nezapomenout. A začneme pěkně od podlahy 🙂 dětský koberec1) Dětský koberec - na výběr hrací koberečky, kusové koberce, puzzle nebo třeba imitace kůže dětský nábytek 2) Dětský nábytek - zde najdete židle, stoly, věšáky, police, postelé a cestovní postýlky kapsáře, skříňky, krabice na hračky apod. Dětské dekorace na zeď3) Dětské dekorace na zeď - nejen samolepící na zeď i nábytek: dřevěné, pěnové, fosforeskující atd. Dětský textil 4) Dětský textil - dětské povlečení, polštáře, kapsáře, koberce, zástěry, záclony Dětské závěsy a záclony5) Dětské závěsy a záclony - pokojíček doladíte se vším všudy tedy i s dětskými záclonami Dětské hodiny6) Dětské hodiny - nejen hodiny, ale také budíky - v shopu různé materiály i motivy Dětské obrazy a obrázky 7) Dětské obrazy a obrázky - na prázdné místo na stěně patří obrázek - nejširší výběr jen u nás Dětská svítidla8) Dětská svítidla - vše dokončíte vhodným osvětlením, do dětského pokoje spíš více světla než méně Dětské samolepky na zeď9) Dětské samolepky na zeď - velice oblíbené a hravé pro dětský pokoj - samolepky na zeď i nábytek 10) Dětské fototapety Dětské fototapety- jednoduše a se skvělým efektem vyzdobíte třeba celou zeď pokojíčku fototapetou Dětské tapety a bordury11) Dětské tapety a bordury - Vděčné a s velkým efektem působící dětské bordury doporučujeme Dětský fotorámeček12) Dětský fotorámeček - uchovejte si ty nejhezčí okamžiky ve stylovém fotorámečku dětská párty13) Dětská párty - spousty dekorací na dětskou párty: balónky, girlandy, prostírání a mnoho dalšího. Mohlo by vás dále zajímat: 1) Šablony na stěny - jak na to? dekorace na stěny v podobě malířských šablon. 2) Návody a rady sekce download s praktickýmy návody. 3) Vánoční poradna obsahuje spoustu typů, rad, receptů a nápadů pro vánoční období. 4) Inspirace dětských pokojů s fotogalerií obrázků pokojíčků různých motivů. 5) Zařizování dětského pokoje a vše co k tomu potřebujete v přehledu. 6) Dekorační techniky pro dekorování vašich domovů. 7) Konfigurátor interiérů a bydlení - staňte se designérem. 8) Tipy na dekorace v přehledu rad jak si sami snadno udělat doma dekoraci. 9) Vybavení dětského pokoje pro kluky i pro holky - jak na to? 10) Dětská párty - na co nezapomenout 11) Dětský nábytek - výběr nábytku do dětského pokojíčku

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop