logo
Růžový svícen s detailem ve zlaté barvě PT LIVING Nimble

Růžový svícen s detailem ve zlaté barvě PT LIVING Nimble, výška 9,5 cm

589 Kč

Váš oblíbený produkt, Růžový svícen s detailem ve zlaté barvě PT LIVING Nimble, výška 9,5 cm od společnosti PT LIVING - tento artikl pořizujte v neopakovatelné akci za 589 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PT LIVING

V akci je Růžový svícen s detailem ve zlaté barvě PT LIVING Nimble, výška 9,5 cm od originálního výrobce PT LIVING - tento hit můžete pořídit v perfektní akci za 589.00 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Nimble je kolekce svícnů, které jsou vyvedeny v klasickém kalíškovém stylu. Právě ten pochytá odtékající vosk ze svíčky, zničeného ubrusu se tedy bát nemusíte. O značce: Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. Jejich interiérové doplňky jsou výrazné i elegantní zároveň. Minimalistické i příjemné v jednom. A rozzáří váš domov na jediný pohled. - Rozměry: 9.5 cm (výška) - Průměr: 13 cm - Materiál: hliník - Poznámka: svíčka není součástí balení - Povrchová úprava: pískované

Růžový svícen s detailem ve zlaté barvě PT LIVING Nimble, výška 9,5 cm je k dostání za cenu 589 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Růžový svícen s detailem ve zlaté barvě PT LIVING Nimble

Růžový svícen s detailem ve zlaté barvě PT LIVING Nimble, výška 9,5 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce