logo
Černá samolepka na vypínač Ambiance Acrobat Cat Ambiance

Černá samolepka na vypínač Ambiance Acrobat Cat

189 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Černá samolepka na vypínač Ambiance Acrobat Cat od známé značky Ambiance - tento hit seženete za téměř velkoobchodní cenu 189 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Dnes je tady pro vás Černá samolepka na vypínač Ambiance Acrobat Cat od populárního výrobce Ambiance - toto zboží si můžete nechat doručit za téměř velkoobchodní cenu 189.00 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Dejte vašemu domovu vtip a charakter s pomocí roztomilých samolepek, které lehce oživí kdejaký nezáživný kout. Značka Ambiance má v rukávu spousty takových designů. Navíc je aplikace až směšně jednoduchá, takže to za vás může udělat i vaše dítko! A kdyby se vám někdy v budoucnu znelíbila, stačí ji jednoduše, hladce sloupnout. - Materiál: vinyl - Péče a údržba: omývejte pouze čistou, vlažnou vodou bez čistících prostředků - Způsob balení: na archu, nesrolovaná - Rozměr samolepky: 11 x 8 cm

Černá samolepka na vypínač Ambiance Acrobat Cat je k dostání za cenu 189 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Černá samolepka na vypínač Ambiance Acrobat Cat Ambiance

Černá samolepka na vypínač Ambiance Acrobat Cat

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce