logo
Nástěnná samolepka Ambiance Car For Children Ambiance

Nástěnná samolepka Ambiance Car For Children

309 Kč

Perfektní Nástěnná samolepka Ambiance Car For Children pocházející od značky Ambiance - tento artikl je tady pro vás za téměř velkoobchodní cenu 309 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Poctivý výrobek, Nástěnná samolepka Ambiance Car For Children od oblíbené značky Ambiance - tento artikl je v tuhle chvíli v časové omezené slevě za 309.00 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

S citem nakombinované barvy i nápaditý design samolepek vás oslní! Samolepky Ambiance jsou vyrobeny tak, abyste je snadno a rychle nalepili na zeď. Stačí jen sloupnout z podkladu a je to. Nálepka se nedoporučuje dávat na zdi, které mají více vrstev nebo do místností, ve kterých je vlhčí vzduch. Je pak riziko, že při odstraňování samolepky dojde k porušení zdi. - Rozměry: 250 cm (šířka) - Hmotnost: 100 g - Materiál: vinyl - Doporučená péče: otírejte vlhkým hadříkem - Aplikace: snadná aplikace bez vzduchových bublin - Péče: omyvatelné, čistit pouze vodou, nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky

Nástěnná samolepka Ambiance Car For Children je k dostání za cenu 309 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnná samolepka Ambiance Car For Children Ambiance

Nástěnná samolepka Ambiance Car For Children

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce