Obraz Styler Glasspik Marble IV

Obraz Styler Glasspik Marble IV, 80 x 120 cm

1659 Kč

Perfektní Obraz Styler Glasspik Marble IV, 80 x 120 cm pocházející od značky Styler - tento artikl se na vás těší s úžasnou cenovkou 1659 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Styler

Trhem osvědčený produkt, Obraz Styler Glasspik Marble IV, 80 x 120 cm co odebíráme od výrobce Styler - tento artikl nakupujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1659.00 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Už se těšíte na svoji objednávku?

Obraz má úžasnou moc změnit vzezření celého interiéru. Nemusíte tedy podnikat náročné kroky, abyste si bydlení trochu oživili. Vsaďte na tento kousek, který je svým motivem originální a jen stěží přehlédnutelný. Navíc se může pochlubit skleněnou deskou, která mu dodá na jedinečnosti.

O značce:
Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách.

- Rozměry: 0.4 x 120 x 80 cm (hloubka x výška x šířka)
- Hmotnost: 11 kg
- Materiál: sklo
- Péče: pravidelně oprašujte, nepostřikujte chemickými čisticími prostředky
- Rám: není součástí balení
- Šrouby: nejsou součástí balení

Obraz Styler Glasspik Marble IV, 80 x 120 cm je k dostání za cenu 1659 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Obraz Styler Glasspik Marble IV

Obraz Styler Glasspik Marble IV, 80 x 120 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce