logo
Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata Ambiance

Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata

269 Kč

Limitovaná edice produktu Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata co nám dodává Ambiance - tento artikl je v tento okamžik s unikátní slevou za 269 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Prestižní Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata od výrobce Ambiance - toto zboží si můžete nechat doručit za mimořádně nízkou cenu 269.00 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově, ale zároveň nemáte sílu začít s namáhavým malováním? Už jste alergičtí na ten kus oprýskané stěny v koupelně nebo stará dvířka v kuchyni? Vinylové nálepky od Ambiance jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte! Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu! - Materiál: vinyl - Způsob doručení: na archu, nesrolovaná - Sada obsahuje: 15 ks - Rozměr jedné samolepky: 10 x 10 cm - Péče: omývejte pouze čistou, vlažnou vodou bez čistících prostředků

Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata je k dostání za cenu 269 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata Ambiance

Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce