Sada 15 nástěnných samolepek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan

Sada 15 nástěnných samolepek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 15 x 15 cm

339 Kč

Prestižní Sada 15 nástěnných samolepek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 15 x 15 cm s pečetí kvality Ambiance - tento artikl objednávejte v jedinečné akci za 339 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Velmi oblíbený produkt Sada 15 nástěnných samolepek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 15 x 15 cm od firmy Ambiance - tento artikl je v tuhle chvíli za skvělou cenu 339.00 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Vinylové nálepky od značky Ambiance jsou ideálním řešením pro nudné a prázdné zdi. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte. Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu.

Aplikace:
Ze samolepky odstraňte fólii a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodí se do koupelny i kuchyně, je totiž odolná proti vodě i oděru. Použít ji ale můžete i na další typy povrchů, ne jen kachličky. Hlavní je, aby bylo místo určené k nalepení hladké a očištěné.

O značce:
Samolepky, které zkrášlí sebenudnější zeď, podlahu či kus starého nábytku. To přináší značka Ambiance. Ve svém repertoáru má kousky, které potěší děti i dospělé. Ty menší potěší pohádkovými motivy, ty větší zase designově promyšlenými vzory, které pozvednou interiér na novou úroveň.
- Materiál: vinyl
- Balení obsahuje: 15x samolepek o rozměrech 15 x 15 cm
- Péče a údržba: otírejte navlhčeným hadříkem, nečistěte rozpouštědlem nebo abrazivními čistícími prostředky
- Rozměr archu: 45 x 75 cm
- Aplikace: velmi jednoduchá, aplikujte na čistou a hladkou plochu

Sada 15 nástěnných samolepek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 15 x 15 cm je k dostání za cenu 339 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 15 nástěnných samolepek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan

Sada 15 nástěnných samolepek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 15 x 15 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce