logo
Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 15 x 15 cm

779 Kč

Udělejte si radost: Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 15 x 15 cm od producenta Ambiance - tento hit pořídíte v bombastické akci za 779 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Top produkt, Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 15 x 15 cm se známou značkou Ambiance - tento artikl se na vás těší v husté akci za 779.00 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Také milujete barevné dlaždičky? A máte doma obyčejné nudné bílé nebo béžové ať už v kuchyni, koupelně nebo třeba na záchodě? Nezoufejte, na pomoc přichází sada samolepek od Ambiance, se kterou hravě vytvoříte orientální obklad v klidu a bez sbíječky! Aplikace: Ze samolepky odstraňte fólii a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodí se do koupelny i kuchyně, je totiž odolná proti vodě i oděru. Použít ji ale můžete i na další typy povrchů, ne jen kachličky. Hlavní je, aby bylo místo určené k nalepení hladké a očištěné. O značce: Samolepky, které zkrášlí sebenudnější zeď, podlahu či kus starého nábytku. To přináší značka Ambiance. Ve svém repertoáru má kousky, které potěší děti i dospělé. Ty menší potěší pohádkovými motivy, ty větší zase designově promyšlenými vzory, které pozvednou interiér na novou úroveň. - Materiál: vinyl - Balení obsahuje: 30x samolepek o rozměrech 15 x 15 cm - Péče a údržba: otírejte navlhčeným hadříkem, nečistěte rozpouštědlem nebo abrazivními čistícími prostředky - Rozměr archu: 90 x 75 cm - Aplikace: velmi jednoduchá, aplikujte na čistou a hladkou plochu

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 15 x 15 cm je k dostání za cenu 779 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 15 x 15 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce