logo
Sada 30 vánočních samolepek Ambiance Christmas White Flakes Ambiance

Sada 30 vánočních samolepek Ambiance Christmas White Flakes

439 Kč

Oblíbený produkt Sada 30 vánočních samolepek Ambiance Christmas White Flakes od Ambiance - tento artikl nakupujte za jedinečnou cenu 439 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Vaše možnosti obohacující Sada 30 vánočních samolepek Ambiance Christmas White Flakes s proslulou značkou Ambiance - tento artikl se na vás těší v perfektní akci za 439.00 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Přivítejte Vánoce ve velkém stylu! Ozdobte si zdi, skříně nebo okna vánočně laděnými samolepkami, které si zamilujete nejen díky nápaditému designu, ale i snadné aplikaci. Pro váš interiér budou skvělou vizuální vzpruhou a dodají mu nádech poklidné vánoční atmosféry! - Hmotnost: 100 g - Materiál: vinyl - Způsob doručení: zabaleno do kartonové krabice - Sada: 30 ks - Rozměry: 4 - 15 cm, 30 ks - Doporučená péče: otírejte vlhkým hadříkem - Vlastnosti: samolepky lze snadno sejmout ze stěny a znovu je nalepit na jiné místo - Péče: omyvatelné, čistit pouze vodou, nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky

Sada 30 vánočních samolepek Ambiance Christmas White Flakes je k dostání za cenu 439 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 30 vánočních samolepek Ambiance Christmas White Flakes Ambiance

Sada 30 vánočních samolepek Ambiance Christmas White Flakes

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce